Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet helyrehozni ezt...

Hogyan lehet helyrehozni ezt a barátságot? Ti bíznátok ezek után? Esetleg találkozó a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Főként a színvonalbeli különbség volt a baj..

Adott egy 23 éves lány, egy 40 éves pasi. 7 hónapja tartott, bizalmi kapcsolat alakult ki köztük. Netről ismerték egymást.

Találkozni akartak személyesen... Ez nem fog megtörténni a lány anyja miatt. Aki miatt a srác nem bízik a lányban...Az anyuka belenyúlt a lány gépébe és olyanokat látott amit nem kellett volna.. A gép tönkrement.. a lánynak új skype-ja, új facebook-ja van. Hamarosan albérletbe költözik, mert a srác a lány körülményei miatt lett ilyen..


2015. aug. 1. 07:36
 1/5 A kérdező kommentje:
A lánynak nagyon szüksége volna a srác barátságára, hogy álljon mellette...kellene az életébe egy biztos pont...A lány így is vezekel a hülyesége miatt + még a srác is bünteti...
2015. aug. 1. 07:46
 2/5 anonim ***** válasza:
a tipikus fontoskodó anyuka.. lehet mondani hogy csak aggódik, satöbbi, dehát kéremszépen, egy 23 éves felnőtt nőről van szó, majd ő eldönti mostmár egymaga is hogy mibe megy bele és mibe nem.. mondja meg a lány az anyjának hogy fontos neki a férfi, megbízik benne, kedves anyuka ne szóljon bele.. találkozni kellene megbeszélni ezt.
2015. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
270 km a táv.. sose volt találkozó csak neten... én vagyok a lány.. 2éves jogsival bevállalnám simán..
2015. aug. 1. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de most a pasi a lány anyja miatt nem bízik? Miért a lányra haragszik és miért vele bizalmatlan?


Szerintem a pasi inkább azt sajnálja, hogy megszűntek azok a bizalmasnak mondott dolgok, amik eddig a részéről fenntartották a kapcsolatot. Ha szeretné a lányt, nem érdekelné az anyja, csak a lány.

2015. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy hagytam a gépet reggelente és mindig vissza olvasott.. ezért bizalmatlan velem,.. ez felelőtlenség volt valljuk be...
2015. aug. 1. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!