Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már úgy hogy szükség...

Éreztétek már úgy hogy szükségetek van egy legjobb barátra?

Figyelt kérdés

Amikor tavaly új környezetbe kerültem elég nehéz korszakom volt, és bár kedves voltam mindenkivel de nem kötöttem mély barátságokat.Most, hogy túl vagyok rajta elkezdtem eljárni osztálytársakkal, régi barátokkal de azt vettem észre hogy mindenkinek van már legjobb barátja.Így is jól érzem magam velük, de sokszor érzem azt hogy amikor többen elmegyünk valahova akkor mindenkinek van valaki akivel jobban kijön, mint a többiekkel és akármilyen jóban vagyok valakivel mindig mindenkinek van valakije, akivel sokkal jobban kijön mint bárki mással, mindig csak hallgatom meg nézem hogy milyen jó egy legjobb barát.Nekem is volt régebben, és nagyon hiányzik, csak sajnos nagyon megváltoztatta az új iskolája és már alig beszélünk.Ti nem éreztétek még úgy hogy szükségetek van egy olyan barátra akivel jobban kijössz mint a többiekkel? Akivel bármit megoszthatsz? Vagy rajtam kívül mindenkinek van legjobb barátja/barátnője?

16/l



2015. aug. 1. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs és nem is volt.
2015. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem érzed néha úgy hogy jó lenne ha lenne?
2015. aug. 1. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ismerős érzés:) hidd el, te is meg fogod találni azt az embert akire mindig számíthatsz, lesz neked is igaz/legjobb barátod :)

Én is éreztem így, de már változott a helyzet szerencsére :)

Remélem segítettem

2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is remélem hogy megtalálom:)
2015. aug. 7. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!