Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy keveredhettem ilyen...

Hogy keveredhettem ilyen helyzetbe? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek.

Magamról annyit, hogy eléggé zárkózott típus vagyok, és nem mozdulok ki sokat otthonról. 2 legjobb barátom van, akikkel már évek óta összejárunk. És ők is így tekintenek rám.

Most derült ki, hogy a legjobb barátnőm biszexuális.

Ezzel nekem ilyen módon bajom nincsen, elfogadom az ilyen embereket, és nem gondolok rájuk másképp... csak én is lány vagyok, és ez egy kicsit furcsa így. Azt mondta a barátságunkra való tekintettel, nem lesz majd semmi, mert neki fontos vagyok. És ugyanúgy zajlik az életünk, mint eddig.

De erre jön a kontra, a másik legjobb barátom egy srác, egy idős velem... És a tegnapi nap estéjén nem teljesen átgondolva, más okokból kifolyólag megkérdeztem, hogy többnek érez-e mint barátot... és ezét elmondta, hogy 2 éve szerelmes belém.

Ez teljesen friend zone kategória, ami miatt nagyon rosszul érzem magam. Tényleg jó srác, meg nagyon aranyos... de nem tudok másképp tekinteni rá. Ezt szerintem ő is érezte a (facebook) beszélgetésünk alatt.

Össze vagyok zavarodva.

Nem teljesen tudom, hogyan kéne ezt kezelnem, vagy most mit kéne csinálnom. :/

Kérlek vegyetek komolyan, és ne űzzetek viccet ebből. Nekem nem olyan vicces. x__x

17/L



2015. aug. 3. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neked nem olyan gáz helyzet, mint ahogy gondolod. Van egy lány, aki bár biszexuális, de feléd nem mutat "arra" irányuló érzelmeket, ezért ő marad továbbra is egy barát. A srác pedig egy egyszerű kapcsolatot szeretett volna, ami természetesen két emberből áll és te erre nem lennél vevő, tehát elutasítottad. Annyiból érdekes, hogy régóta barátok vagytok, de ha megérti, talán maradhattok továbbra is azok.
2015. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm.. az őszinteség mindig jó. Mondd el neki, hogy te nem akarsz tőle semmit, nagyon szereted, de több nem lehet köztetek. És mindenképpen hagyj neki időt. Kérdezd meg tőle, hogy ezek után is tud-e olyan önfeledt és nyugodt lenni a közeledbe, mint eddig. Itt igazából az ő szava a mérvadó. Sajnos számolni kell azzal a lehetőséggel is, hogy megromlik a kapcsolatotok ezek után. Amit neked (nektek) tenni kell az egy őszinte beszélgetés. Az a baj a facebookkal, hogy akkor nem látod az arcát közben. Ajánlom a személyes csevejt.

22/L

2015. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!