Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért csinálja ezt? Más...

Vajon miért csinálja ezt? Más is tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli jóbarátom, évek óta napi szinten tartottuk a kapcsolatot. Már hónapok óta nem keres, ha keresem vagy kérdezem nem beszél magáról, az életéről ahogy régen. Kérdeztem már mi baja, mondja el ha megbántottam valamivel, vagy mi történt. Azt mondja nem akar senkivel sem barátkozni, abszolút senkivel sehogyan, egyedül akar lenni, neki így jó és felejtsem el, ne keressem. A munkatársaival meg mindenkivel ilyen lett állítólag. Mindent megpróbáltam, szó szerint könyörögtem is, hogy minden olyan lehessen mint rég, de ő nem akarja, nem akar beszélni. Annyira közeli jóbarátnak éreztem, hogy szinte már családtag volt, szó szerint fizikailag vagyok rosszul ha belegondolok mi történt, és hogy nem értem miért történik minden. Kérdeztem azt is, hogy párkapcsolata miatt van e esetleg, mert előfordul néha hogy kisajátítják a párjukat egyesek, és szinte eltiltják a barátoktól. Azt mondta, nincs szó ilyesmiről és nincs párja sem. Életvidám, humoros, szeretetreméltó embernek ismertem, hirtelen zárkózott, rideg, mogorva lett velem. (meg állítólag mindenki mással is)

Nagyon hiányzik, nem akarom, hogy kisodródjon az életemből és már nem tudom mit tehetnék. Félek, hogy ez esetleg valamilyen idegkimerültség, depresszió, vagy más hasonló betegség jele is lehet nála, nagyon féltem őt. Mi lehet ez az egész és mit kellene tennem?



2015. aug. 3. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon durva és szomorú.. milyen a nemetek? És korotok?
2015. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Én férfi vagyok, ő nő, mindketten a 20as éveink végén járunk.
2015. aug. 3. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos éreztem.. nem lehet, hogy belédszeretett? Hasonló cipőben vagyok, próbálom magamtól távol tartani azt akit a legjobban szeretek.. viszont ha nem csak veled teszi ezt...
2015. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár ha ismét átolvasom, valószínűleg más lehet a gond..
2015. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, az kizárt, hogy belémszeretett volna. Én akartam régen tőle többet barátságnál, elutasított, ő nem tekint rám férfiként. Barátként viszont jól megvoltunk utána is évekig. És amennyiben igazat mond (feltételezem, hogy igen), akkor mindenkivel ilyen lett és senkivel sem akar barátkozni.
2015. aug. 3. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szerelemre tippelek, de valami "szégyenletes" szerelemre. Olyanra, amiről azt hiszi, hogy bűnös, hogy szégyellni való érzelem. Talán egy idősebb férfi, házas ember, vagy egy másik nő. Semmilyen más dolgot nem tudok elképzelni, ami ennyire maga alá képes gyűrni az embert, mint a szerelem.
2015. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, aki menni akar, rra rá kell adni a kabátpot. Ennyi és nem több. Ha nek iennyire fontos a sajét nyomora, hogy mindenkit ellök magától, ne te alázd meg még magad.
2015. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!