Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, de hogyan?

Barátok, de hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan "barátaim" vannak csak, akikkel suliban elvagyok, de kimozdulni és megbízni igazán nem lehet bennük. Mindig kifogást keresnek, ha valahová hívom őket, pl strandra...


Rajtuk kívül van a Dunántúlon egy barátnőm, de vele nem beszélünk túl sokat idő hiányában és már nem olyan a kapcsolatunk, mint régebben, a találkozás meg ritka.


Más barátaim nincsenek itt...


Még 1 évem van hátra a suliból, utána (remélhetőleg) megyek tovább egyetemre. Egyedül felkerülök egy nagyvárosba és nem lesz senkim, se ismerősök, se barátok.

Mivel csendes vagyok és nehezen nyílok meg (ha megnyílok, utána már jól elvagyok néhány emberrel, de sajnos ezt sokan nem várják ki), ezért félek, hogy az egyetemi éveim alatt is magányos lennék és nem lenne kihez szólnom.


Nagyon el vagyok keseredve... hol kereshetnék barátokat?

Olyan rossz látni, hogy mindenkinek van 5-10 akivel eljár bulizni, moziba, stb, meg pár aki igazi. Nekem egyik sem adatott meg...


Segítsetek kérlek! :( 18L



2015. aug. 4. 01:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van barátom (félreértés elkerülése végett leírom úgy is, hogy pasim, bár ezt a kifejezést nem szeretem). Vele nagyon jól elvagyunk, de pl vásárolni nem húzhatom őt magammal, meg nem lehet mindig vele lelkizni úgy, mint egy barátnővel lehetne. Csajos estek, stb kizárva...
2015. aug. 4. 01:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Jarj el valahova rendszeresen. Mindig ugyanabban az idopontban akkor elkerulhetetlen hogy ne ismerkedj meg valakikkel. Vagy a baratod baratai
2015. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ebben a városban lehetetlen. Mindenki be van skatulyázva egy "pozícióba" és ott is marad. Ha egyszer elkönyvelnek ilyennek, akkor ilyen is maradok.

A barátom barátai is azok a nagyszájú, számomra nem megfelelő társaság. Valahogy mindig mindenhonnan ki vagyok nézve a visszahúzódóbb természetem miatt. Mert nem tudok a semmiről is órkat dumlni egy ismeretlennel...

2015. aug. 4. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélgethetünk. ;)

16/L

2015. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Jaj ne hidd mar el ezeket...akinek 5-10 baratja van az mind al. Csak addig néz ki igazinak míg együtt vannak,aztán ahogy elbúcsúznak már beszélik ki egymást a háta mögött. Most felrene ertsetek nem azert mondom hovy en huuu de meno gyerek vagyok de mielott elballagtam volna a sulibol majdnem mindenkivel jobavoltam de csak egy olyan baratom maradt akivel nonstop egyutt tudnek lenni. Semmi szuksegem a sok hazug emberre....
2015. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
írj ha szeretnél :)
2015. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

szia:)

ha szeretnél én nagyon szívesen beszélgetek veled,írj nyugodtan

16/L

2015. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még mielőtt erre a fiú barátodra szert tettél, még az általánosban, akkor kellett volna, hogy kialakuljon valami barátság egy lánnyal. Ki az, aki neked kifejezetten szimpatikus a lányok közül? Csak azzal az eggyel próbáld a kapcsolatot baráti irányba terelni, akivel elbeszélgethetsz magán jellegű dolgokról is, de ha már van barátod, az megnehezíti a barátkozást a lányokkal, pedig az fontosabb. Ha van köztük egy szimpatikus, azzal az eggyel levelezzél majd, ha elkerülsz egyetemre. Hívd meg magadhoz.
2016. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban kell megalapozni egy barátság kialakulását.Nem tartottak neked születésnapot gyerekkorodban, amire elhívhattad volna max. egy-két barátnődet? Még most sem lehetetlen, mert nekem is minden életszakaszomban akadt egy-egy barátnő, de az általános iskolában lettek már nem barátnőim, de a gimiből van kettő, az első munkahelyemről van egy, a következő, 20 évig tartó munkahelyemről is van kettő. És van egy legújabb, őt máshonnan "szereztem", de ő még eléggé fiatal barátnő, csak pár éve vagyunk jobban jóba. Ennyi barátnő untig elég, és nem mind az iskolában találtam. A párom ugyan nem mindegyiket kedveli, de ez engem nem érdekel.
2016. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vehettél volna Scrable társasjátékot, az érdekesebb, mintha csak úgy elvagytok egymással, és erre hívd el valamelyik szimpatikusabb lányt, hogy ezt játsszátok, nagyon nehéz játék, de élvezetes, hátha valamelyik kötélnek áll. De a pároddal is játszhatod.
2016. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!