Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek nincsenek barátai az...

Akinek nincsenek barátai az hogy viseli hogy nincs kihez szólni nap mint nap?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg hogy beszélgessetek,kommunikáljatok ha nincs kivel? Vagy nem hiányzik?

2015. aug. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha chatelek idegenekkel. Össze sem lehet hasonlítani az élő kommunikációval, de jobb, mint a semmi. Legalább megismerek új embereket.
2015. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rajszakkörön mindig van kivel váltani pár szót, de ha nem, az sem baj. Én jól érzem magam egyedül.
2015. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én sajnos elveszítettem a barátaimat, akik nagyon fontosak voltak nekem. És a veszteségtől depressziós lettem. És ha valaki depressziós akkor nagyon senkivel sem akar beszélni.
2015. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
omegle.com -ot ajánlom. Nekem nincsenek barátaim, de azon jól elvagyok. Meg persze ott a család, velük is lehet beszélni.
2015. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszoktam,elfoglalom magam, dolgozok, elfáradok és a netet nézem, közbe zenét hallgatok és leköt. Persze jó lenne néha csevegni, de ha nincs kivel, akkor? De ez trend is, egyre kevesebb a baráti kőr, a párok elvannak egymással és amúgy tesz mindenki a másikra.
2015. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy rajongója vagyok egy népszerű bandának, és rajongói oldalt is vezetek Instagramon, ott szoktam kommentelni meg posztolni, így fel sem tűnik, hogyha épp nincs kivel élőben beszélgetnem. :)
2015. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kyul válasza:

Nekem nagyon nehéz hogy nincs kivel beszélgetni. Mivel a depresszióból még nem sikerült kilábalnom egészen így még rosszabb is. Nem szeretnék magányos lenni. Barátom se sok van. Leginkább az a gond hogy az érdeklődési körünk nagyon más.

Chat-elni nagyon ritkán szoktam. Régebben IRC-vel próbálkoztam, nem jött be.

2015. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
100%
Én se tudok senkivel beszélgetni, csak a gépen. Hiányzik a beszélgetés nagyon.
2015. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!