Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már ilyen érzésetek? Hol...

Volt már ilyen érzésetek? Hol találok ilyen fiút? 16 lány

Figyelt kérdés
Szóval imádom a barátnőimet,mindent megbeszélünk,még azt is hányszor megyünk wc-re. Szóval minden rendben,de olykor olykor úgy érzem szükségem van egy pasira akiben megbízom és vele is megtudok beszélni bármit.Egy fiú barát féleségre.Egy erős személyiségre ha értitek.Hol találok ilyen embert? Mert vannak fiú barátaim 1-2 de velük nem beszélek meg ilyeneket.Ők afféle bulizós haverok.

2015. aug. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,

netes barátra vagy amolyan üljünk be egy sütire vagy menjünk el egy fagyira barát kell?

2015. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igazából alig vannak ilyen fiúk. Ha meg egy fiúval ilyen kapcsolatba kerülsz annak úgyis az lesz a vége hogy az egyik beleszeret a másikba. Ezért lenne célszerű interneten egy távoli embert választani erre a célra.


16/F

2015. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A környezetemben szinte mindenkinek én vagyok a lelki szemetese, úgyhogy mondanám, hogy még egy nem oszt, nem szoroz, de interneten nem sűrűn barátkozom, meg szerintem kicsit idős is vagyok a célra. :D
2015. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de a netes dolog azon menne hogy "jó lenne találkozni,mikor találkozunk" stb. Ördögi kör :D
2015. aug. 6. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
értem.:)
2015. aug. 6. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Epp ez benne a lenyeg hogy nem alakul ki szemelyes kapcsolat es partatlan marad minden dontesben. Mindig az oszinte tanacs lesz. En szivesen meghallgatlak barmikor. 2. valaszolo vagyok. Koromhoz nagyon erett vagyok es eleg nagy egyeniseg. Szoval mindenki szeret velem beszelgetni:D sokaknak vagyok enis a tanacsadoja
2015. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm második válaszoló,aranyos vagy :D
2015. aug. 6. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2015. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!