Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lement a ballagás, és kész?...

Lement a ballagás, és kész? Vége? Ennyi?

Figyelt kérdés
Vége a ballagásnak, és kisebb "csapatokban" de vannak akik együtt maradtak, mármint barátság szinten, de költöznek, meg leszarják a másikat meg minden, és most úgy állunk, hogy a volt osztályból ugye, maradt 3 ember, abból 1 emberrel beszélek hetente egyszer TALÁN, a többiek meg le se szarják a másikat, mert "Hú most nem ér rá mert olyan fonstos dolga van" meg stb, és most (én is meg egy másik ismerősöm is) úgy állunk, hogy aki(k) eddig barát(ok) volt(ak), azok most mintha nem is ismernének, és ez engem eléggé idegesít, de az új osztálytársaimmal meg nem bírok beszélni mert még egyáltalán nem ismerem őket meg semmi.. és már eléggé unalmas ez az egész, mert azzal a néhány emberrel sem tudunk már miről beszélni meg egész nap unatkozunk akárhova megyünk vagy csinálunk valamit. Mi legyen?..
2015. aug. 7. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez így megy. Sőt, idővel a kisebb csapatok sem maradnak már meg annyira.

De lesz helyette más ismeretséged. Ez a világ rendje.

2015. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de jó :3 ...
2015. aug. 7. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Az igazi barátság sohasem szakad meg!

Lehet, hogy személyesen ritkábban fogtok találkozni, de az igaz baráttal akkor is ugyanott fogjátok tudni a beszélgetést folytatni, ahol korábban abbahagytátok! És az igazi barátok viszont, amikor bajban van a másik, biztosan segítenek!

Aki nem ilyen, azt pedig nem kell sajnálni, az életben ezek a dolgok számtalanszor megismétlődnek. Munkahely-váltások, lakás-váltások, stb. stb.

De az igaz barátok mindig megmaradnak neked! Telefonon, net-en, e-mailben, stb. stb. Nem maradsz egyedül!

2015. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, vége. Én egy középiskolai osztálytársammal tartom a kapcsolatot, de inkább csak telefonon.
2015. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így működik. Majd középsuliban lesznek új barátaid.
2015. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátok jönnek, barátok mennek...még az igaz barátok is eltűnnek idővel, amikor már az érdeklődési körök megváltoznak.

Pár évig ugyan el lehet élni a régi emlékekkel, de egy idő után a folyamatos anekdótázás is unalmas lesz.

Menj, keress új embereket, ne vedd túl komolyan az egészet

2015. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, ez így van.

Én egy általános iskolai osztálytársammal se tartom a kapcsolatot, maximum azzal a 2-3 emberrel akivel egy középiskolába kerültem. A ballagás utáni nyáron vagy kétszer elmentünk valahová egy kicsit szórakozni 8-10-en de az abba is maradt.

Most leszek végzős, de ha elballagunk ebből a suliból itt se fogom tartani senkivel sem a kapcsolatot. Egyszerűen nem alakultak ki új barátságok. Iskolában elnevetgélünk egymással de amúgy meg semmi.

2015. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És középiskola után is ez lesz.

Érdekes, ugye? Hogy egy csomó ember csak azért volt a "barátod", mert heti öt napon össze voltatok zárva.

2015. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!