Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nem tudom túltenni...

Chiharu kérdése:

Mit tegyek? Nem tudom túltenni magamat rajta!

Figyelt kérdés

Korábban (pár hónapja) már írtam egy kérdést, ott azt írták normális ha még nyár eleje óta nem sikerült kihevernem egy baráttal való végleges összeveszést, azonban kezd aggasztani a dolog, mivel lassan kezdődik a suli.

Tehát a story: 4 évig volt 2 legjobb barátnőm ( én is lány vagyok) aztán bumm vége lett, nagy vita, sírás, oltogatás neten, féltékennyé tevés, stb. Most mindig ők vannak az eszemben, velük álmodok egy ideje, reggel az első gondolataim ők. Már kezd idegesíteni/aggasztani. Néha úgy érzem teljes mértékben túl vagyok rajtúk, aztán befordulok, sírok, hogy miért kellett tönkremennie, néha elönt a düh, és nagyon mérges leszek ami nem jó, mert a mostani barátaim, családom is bőven kap a hangulatingadozásaimból. Azonban senkivel nem tudom megbeszélni ezt, a mostani barátaimat őszintén nem érdekli. Nem bírom tovább, mit tegyek? Próbálom elterelni a gondolataimat, de nem bírom! :(



2015. aug. 7. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztos nincs senki aki meghallgatna? Jót tesz ha van akinek ki tudod beszélni az érzéseidet és meghallgat.


Min vesztetek össze?

2015. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz bocsánatot? A leírtak szerintem csak indulatból születtek. Ha már mindenki kellően lenyugodott, nem lehetne megbeszélni? (bocs, ha hülyeség, nem ismerem a pontos körülményeket)


Ha nem, akkor járkálj ide-oda ismerj meg új embereket és előbb-utóbb kihevered. Sajnos ezt csak az idő tudja gyógyítani, én sajnálom.

2015. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amin összeveztünk az nagyon régóta tartó bonyolult vita, de akkor leírom röviden. Átmentek egymáshoz, ezzel semmi bajom nem volt persze kicsit elkeseredtem, hogy én nem mehettem, de hát ez van, 4 év sok idő, azért gondoltam ez belefér. Felmentem otthon facebookra, és az osztálynak van egy chatcsoportja, az tele volt nyomva képekkel, hangüzikkel, hülyülős videókkal stb. Alapból ideges voltam, és trágár szavakkal elmondtam nekik, hogy ezt nem kéne. Ők erre azt mondták, h mindig mindenen hisztizek, meg ilyenek. Egyik fiú osztálytársunk akivel viszonylag jóban vagyok megvédett, tök rendes volt, erre ők rászálltak. ._. Én mondtam, hogy ne őt piszkálják hanem engem, ő csak elmondta a véleményét. Akkor jött, hogy mindig másokat védek vitákban nem őket. És aztán nem kerestek, de persze még voltak ilyen kisebb izék, hogy feljött valami, leírtam az egyiküknek, és kezdődött előrről, de már nem írok neki semmit. Ennyi a történet. Amúgy nem találok olyat akinek elmondhatnám, vagy ha van is nem érdekli őt.
2015. aug. 7. 23:03
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es már próbáltam hidd el, de hát elküldtek. Amúgy tudom, hogy nagyrészt én is hibás vagyok, de úgyérzem túlreagálták. Feljebb leírtam a teljes storyt. Amúgy tudom, de r*hadt nehéz, és sok idő kell hozzá, hogy begyógyuljon ez a seb. :')
2015. aug. 7. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj keresni :D Tudom nehéz, de sikerülni fog :)


Úgy érzem indulatos vagy. Persze szemétség hogy 4 év után nem hívnak egy közös buliba, de azért kulturáltabban is meg lehetett volna oldani a dolgot. Az meg az ő részükről gyerekes volt, hogy mindenen hisztizel stb. és ezért kibacnak veletek..

Próbáljatok meg újra beszélni. Kérj bocsánatot, beszéljétek meg nyugodtan, hátha újra összejön :D

2015. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha össze is jönne nem lenne olyan mint régen. Meg hát a családom szerint rossz hatással voltak rám, magyarul: Mindenkinek jobb így kivéve nekem. Amúgy vannak új barátaim azokból "szedtem össze" (elnézést a kifejezésért xD) akik eddig ki voltak közösítve ergó nekik is jobb így. De sokkal másabbak mint az eddigiek, nehéz megszokni.
2015. aug. 7. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Menni fog :D

Ha úgy érzed a régi nem menne akkor ne erőltesd :) Az újakkal építs ki minél jobb viszonyt. Ha már úgy vagytok, fel se fog tűnni a két volt barátnőd :D

2015. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hűűű, nehéz kérdés. De valóban az lehet a megoldás, hogy minél jobb kapcsolatot építesz ki az újakkal. Ha nem szeretnének veled békülni, akkor el kell engedned őket. Lehet, hogy rosszul hangzik, de hidd el, segítenek majd az újak, ha jó lesz a kapcsolatotok. Nyugodj meg, velük is ki lehet építeni jó viszonyt! :) (2-es voltam)
2015. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csakhát nyár van, és nem találkozunk, csak ritkán. :D
2015. aug. 8. 09:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Van Skype, Facebook :D Gondolom vonat,busz is jár. Esetleg ha közel laknak összehívni valahol egy találkozót. Meg lehet ezt oldani, csak legyél pozitív :D

Hidd el amint jó lesz velük a kapcsolatod olyan szinten, minden érdekelni fogja őket veled kapcsolatban, meghallgatnak bármi van, segítenek :D Végülis ez a barátok dolga vagy nem? :P

2015. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!