Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 éves fiúnak mit vegyek...

17 éves fiúnak mit vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem a pasim, csak jó barátom. Bármilyen ötletet fogadok, akár vicceset is. Sajnos nem olyan drága kellene, kb 3000-3500 forintig. Netről sem lenne probléma rendelni.

2015. aug. 9. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Stílusa, hobbija?
2015. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az még kisgyermek, valami iskolai tanszert!!!
2015. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lekvárt.
2015. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél neki ha lánY vagy egy valamilyen deot denimet vagy axe-ot meg ne xbox vagy ps jàtékor vegyél mert miért kell jobban elbutulni ha van egy társasága. Meg valahova menjetek közös programra. :-) egy fiúnak igy tudsz legolcsobb szülinapot de jót csináni. Persze én is fiú vagyok 17 éves jol tudom hogy milyenek a mai fickók. Ha kockulos tipus akkor vegyél neki a media marktba dvd részlegen egy akcio filmet amit te is birsz. Én ennyit tudok mondani.
2015. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltass neki valami pólót! :)
2015. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél neki barátnőt!
2015. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket. Forma1 rajongó. Esetleg a póló mit ábrázolna? További tippek?
2015. aug. 9. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
igen egy callgirlnek örülne a legjobban,tapasztalat
2015. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!