Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudna találni barátokat...

Hol tudna találni barátokat egy 'komolyabb' lány, olyan, aki nem az a diszkózós fajta?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve nem igazán voltak barátaim, talán egész életembe 4 emberre mondhatnám azt, hogy az volt, most jelenleg egy van. Nem járok sehova, nincs kivel, nem tudom, ezen hogyan, és hol tudnék változtatni. Kisvárosban élek, a lehetőségeim így még korlátozottabbak. Na, meg sajnos nem véletlen, hogy nincsenek, mivel eléggé furcsa vagyok a legtöbb ember szemében, kis okostojás :)

Évek óta elnyomom magamban a társaság utáni vágyamat, de időről-időre előjön ez a probléma. Sok mindent kipróbáltam, ahová hívtak, oda elmentem, a diszkóba is, a kocsmába is, az egyedül való sétálás is megvolt, de vagy nem jött be, vagy még magányosabbnak éreztem magam tőle.

Milyen helyeken tudnék még próbálkozni?



2015. aug. 9. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rock koncert :D
2015. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyanez a gondom,annyi különbséggel hogy én mászkálok egyedül elmegyek bárhova, utazgatni (csak egyágyas felár miatt utálom,meg multkor Görögországba olyan társasság jött össze akik nagyon maguknak valók voltak és akkor nagyon egyedül érzetem magam, de általába mindenhol megtalálom azt az egy-két embert akivel azt az adott rövid időszakot eltudom tölteni.Amúgy csoportos utak jó ötlet meg én kuponos lehetőségeket szoktam figyelni, bár múltkor voltam egy erdélyi tárlatvezetős, borkostolós, zenés esten hát az átlagéletkor kb 70 év volt.Most a salsával fogok próbálkozni.Te merre laksz én monjuk főváros közelébe, de sokszor meg vagyok lőve, mert nagyon kötve vagyok az utolsó vonathoz. 28 /n
2015. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Interneten, a közeledben lévőkkel.
2015. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Internettel is próbálkozok, még mindig, sajnos még nem jártam sikerrel, egy-két emberrel tudtam rendesen beszélgetni, volt, hogy felvettük egymást facebookra, de valamiért mindig meghaltak ezek a dolgok, sajnos elég hamar.
2015. aug. 9. 20:28
 5/16 A kérdező kommentje:
Utazgatás ki van lőve, szüleim nem engednek sehova egyedül, ami nincs 30 kilométeres körzeten belül, 19 éves vagyok mindössze.
2015. aug. 9. 20:30
 6/16 anonim ***** válasza:
És milyen elképzeléseid vannak a leendő barátokról?
2015. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mély, hosszú, őszinte beszélgetések. Megbízhatóság, és az, hogy a másiknak is fontos legyek.
2015. aug. 9. 20:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is legfeljebb csak 1-2 barátom volt egész életemben, és hiányoznak a beszélgetések, meg a társaság. Nem tudok eljárni senkivel. Melyik megyében laksz?
2015. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, hogy nem találok hasonló gondolkodású barátokat, valószínűleg azért, mert nagyon nem értek egyet a mai világgal, azzal, hogy az emberek csak 'haverokat' keresnek, azzal, hogy nem őszinték egymással, vagy lenézik a másikat. Engem ez nagyon zavar, nekem más az értékrendem, annak ellenére, hogy nem vagyok vallásos, mégis azt érzem, hogy nagyon rossz irányba halad a világ... :( Nekem fontos a mély és őszinte barátság, a beszélgetések és az, hogy egy barát valóban ki is tartson a másik mellett! De sajnos nagyon azt látom, hogy erre szinte senki sem vevő, mert manapság nem ez a 'menő'...

21/L

2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, merre laksz, de ha szeretnél ismerkedni, írjál nyugodtan, én is úgymond "komolyabb" meg "okostojás" vagyok, és vevő a mély beszélgetésekre is. :)

18/L

2015. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!