Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek engem is lehordana...

Szerintetek engem is lehordanak emiatt? Veszekedés.

Figyelt kérdés

Igen, nincs iskola, de az osztályunk Viber csoportjában így is zajlik az élet.

A sztori úgy kezdődött, még nagyon régen, hogy én A-val és B-vel (nevezzük őket így) voltam állandóan. Nem szerettem őket, de nem volt más barátom, egyedül lenni meg nem akartam, és rájuk voltam kényszerítve. Akkoriban nem voltam jóban C-vel, aki viszont most a legjobb barátom, ezért C ellen A meg B sokat vitatkozott. De mindegy is, régi történet, de fontos lesz ez még a későbbiekben.

C utálja A-t és B-t, és én is utálom A-t és B-t, mert (ne haragudjatok a szóhasználatért, de) utcalányok. Szóval a viselkedésük olyan, és amúgy is primitív emberek. A napokban A írt a Viber csoportba valami műmenő dolgot, hogy D-vel mit csináltak az elmúlt napokban, erre C visszaírt, hogy „D, szégyen vagy😂". Én ezen nevettem (idézem:😂), mert a „szégyen vagy" az osztályunkban egy ilyen szleng, ezen mindig nevetek, bármennyire is nem vicces. Erre D elkezdett irogálni, és megvédte A-t, C pedig összeveszett D-vel. Én utálom a balhékat, ezért nem akartam beleszólni, csendben figyeltem az eseményeket, egy bizonyos perc után pedig, mikor meguntam, letettem a telefont. Reggel viszont megnéztem.

A veszekedés két óra szünet után folytatódott. (Egyébként A nem szólalt meg, csak két óra után a telefonjáról írtak). A telefonjáról az anyja írt, ahogyan lehordta C-t, hogy ne beszéljen így a lányáról, de elsősorban C-nek címezte a szavait. Egy idő után azonban elkezdett többesszámban beszélni, „csalódtam bennetek", „elhiszem, hogy ebben a korban rivalizáltok Ti lányok", „sürgősen szálljatok le a lányomról". Mivel nem vagyok jóban A-val, ezért félek, hogy engem is bevon a vitába. Ugyanis ezt írta: „ha nem fejezitek be, szeptemberben lesz egy közös beszélgetésünk az ofővel veletek!". Régebben voltak viták, de azokat A és B kezdeményezte, sosem mi. C pedig azért utálja őket, mert régen kiközösítették őt.

Bonyolult helyzet.

Ne haragudjatok.

Szerintetek én is kapok emiatt?

Attól is félek, hogy elkezdenek régebbi sztorikat felemlegetni (mármint A és B), hogy én miket mondtam C-ről, de azok nagyon régi történetek, amikor még nem voltunk jóban...mit gondoltok?



2015. aug. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek által kavart vihar egy kanál vízben. Az az anyuka meg elég buta, ha beszáll egy ilyen vitába. Főleg tanárt is belevonni ilyesmibe badarság.

Viberből kiszállsz és majd megoldódik az egész, amikor személyesen találkoztok.

2015. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez egy nyari dolog. Szerintem semmi koze az iskolahoz.

A masik meg az hogy az elmondasod szerint te semmit sem csinaltal. A veszekedesben sem voltal benne.

Es ha ez a dolog nem folytatodik, akkor ez alatt az egy honap alatt elveszlik. Es a suliban mar emlekezni se fogtok ra.

En kivulallokent igy gondolom.

Remelem, hogy meg tudtalak egy kicsit nyugtatni.

2015. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De utáltam mindig is az ilyen anyukákat. A gyerek az ilyen ügyeit oldja meg maga. Az ofőnek meg aztán végképp semmi köze hozzá, ha nincs komolyabb balhé. Nem lesz ebből semmi se.
2015. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Szerintem is hulyeseg volt, hogy bevonta az anyjat, plane az ofot. Koszonom!
2015. aug. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!