Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomnak valami...

A legjobb barátomnak valami gondja van és látszik is rajta és be is vallotta hogy valami baj van viszont nem akarja elárulni hogy mi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom fiú én meg lány !!
2015. aug. 13. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki hogy számíthat rád, és megbízhat benned, csak állj mellette, és ha úgy érzi hidd el majd elmondja .
2015. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én pont azért nem árulnám el mert lány vagy
2015. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallgassad meg és ne ítélkezz. Ne mond meg neki mit csináljon, hanem kérdezd meg, hogy "mit gondol, mi lenne, ha... " / "gondolt már arra a lehetőségre, hogy..." ezekkel nem irányítani fogod, hanem megmutathatsz több irányt, amiből ő fog tudni választani. Így magát újra meg fogja találni. De néha elég csak a meghallgatás is.
2015. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) hát igen az is lehet h azért nem mondja el hogy mi a baja mert lány vagyok csak hogy éppenséggel nekem az a fiú mindent elmond o a legjobb barátom (semmi több ) és aggódom miatta mert meg nem volt rá alkalom h ne mondjon el valamit !
2015. aug. 13. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon erősen ne erőltesd, próbáld felvidítani.

Gondolom ez neked rosszul esik, hogy nem bízik meg feltétlenül benned. Bár néhanapján még felhozhatod neki, csak ne mindig erről szóljon az együtt töltött percetek.

2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a problémáiról beszélt neked, vagy minden mást értesz a "minden" alatt? hatalmas a különbség
2015. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden problémáját megosztja velem és én vagyok az akim mindig mindéről (bármiről) elsőként tudok !! Es épp ezert zavar ez most annyira...
2015. aug. 13. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd
2015. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!