Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen egy jo barátnő?

Ilyen egy jo barátnő?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhívott egy buliba. Mondtam neki hogy én nem megyek. Multkor is egyedül hagyott 2-3 órára. Elment fiuzni.. Ma olyan veszekedést csinált, telefonba sírt is. Az anyjával is felhívatott. Azt is mondta hogy az apja fizet mindent.Érdekes multkor is ott volt az apja a belépőt mégis én vettem meg neki. Azelőtt meg eljön 1000 ft-al. Én meg 6ezreket elköltök rá.. Mégis ott hagy egyedül. Viberen is azt hitte már nem hallom leidiotázott 5x kb.
2015. aug. 15. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ.
2015. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, én biztos azzal kezdenék, hogy: Szia! Itt a kedvenc idiótád! Kiosztanám és szakítanék vele.
2015. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ana242324 válasza:

Hülyének néz és kihasználni próbál. Pótlék vagy neki. Egy pasivadászaton jó pont alapból a pasinál, ha nem egyedül mész ( mindig vannak kivételek, de a legtöbb esetben ez gy van)...alapból egy szociális, vidám, társas lényt lát a barátnődben a kiszemelt pasi...mivel nem egyedül megy. És hát te meg ezután , bocsi , de kit érdekelsz? ők egymásra találtak , te meg mehetsz a búsba.


Vagy leszarod és te is csak eszközként használod.

Tudsz nemet mondani és nem fizetsz neki semmit, hanem fogod magad és te is ismerkedni kezdesz. Bepasizol és jól érzed magad és ha odajön a barátnőd, amikor eppen pasizol, lerazod es azt kerdezed: ismerlek en teged? szerintem összekeversz valakivel.. semmi baj, mar törtent ilyen korabban is es egy bajos mosoly. ENNYI!

Es többe soha nem lepsz vele kapcsolatba. Soha többe egy hello se.


DE minden rajtad múlik. Ez a döntesed , hogy meddig tűrüd , hogy bolondda tegyen minden egyes alkalommal. CSak segíteni akartam.

2015. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
egyáltalán nem jó barátnő... hagyd őt...és keress más barátnőket, én ezt tanácsolom 19L
2015. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Figyelj csak ide kedves Edina! Na tudod kit égessél..

Először tegnap kerdeztem hogy jössz-e? Na mi volt a valaszod: Jövök és a kék felsőmbe megyek...Ezért megvettük neked a jegyet. (Illő lett volna nem az utolsó pillanatban visszamondanod, mikor már megvan véve a jegy)

Egyszer mondom el és utoljára, apámat ne vedd a szádra! Mi az h nem fizetett neked semmit, hát ott ittad az apám által vett whiskey-colakat te idiota! Inkább akkor arról beszeljünk h a drága apukádnak vissza löktem az apróját legyen kenyérre valótok

Ès miaz h eljövök 1000ft-al? láttad mennyi penzem van? szerintem sem, és mivan ha 1000 ft al jövök? Az se érdekel ha 500-al megyek, ugy is mindig meghivnak

Te költessz rám 6000ft-ot? Háhh hagyjad már ezt te se hiszed el, kérlek ird már ki ide mit tartalmaz az a 6000ft-od, ugy irod mintha én az életbe nem hivtalak volna meg

Elmegyek pasikkal beszélgetni? És? Talán te fogod megmondani h kivel beszeljek es kivel nem?

Mond már el a válaszoloknak, hogy még be is linkelted nekem ezt a kérdést..Ez biza megérdemel egy tapsot!

Ja és anyám normálisan felhiv téged,te meg egy értelmes mondatot nem tudsz elmondani és a legalpáribb modon beleszolalsz és rányomod a telefont.. Hát ne is haragudj hogy viselkedsz egy felnőttel? Hol a tisztelet?

Míg te otthon 2 orán keresztül gondolkoztal parányi agyaddal a kérdés kiirásán, addig en egy kibas'z jot buliztam.. Én vagyok a szar barátnő, azért mert azt akartam hogy jol érezd magad, és ne otthon poshadj egész nyáron?Èn vagyok a szar barátnő?Én?

Na tudod mit Nekem nem kell az ilyen senki!! Nekem!! Valamint a családomat ne szégyenitsd!! Kiírásod 90%-a hazugság! Inkabb meg se szolaltal volna. Tudod a hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát kedves Edina!

2015. aug. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged. Az neki a fontos, hogy te fizess neki. Szakísd meg vele a kapcsolatot, de előtte mond el neki, hohy mi a problémád és, ha változtat a viselkedésén adj neki esélyt, ha nem akkor ne.
2015. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen messziről elfogom kerülni ezt az embert.

Kedves Barbara volt egy kiirásod ami még mindig kint van ugye a barátnőm bolond. Ideg bajt kaptál.. Anyudat meg becsüld meg inkább szerintem. Nem az hogy apámhoz költözök anyámat meg leszarom.Csodálkozol magadon.

Temetésen voltam utána meg mennyek bulizni te se gondoltad komolyan. Legyen kenyérre pénzünk.. Én letettem rólad a kezemet. Soha többet nem érdekelsz. Inkább legyek egyedül mint hogy egy ilyen kalap sz*r barátnőm legyen. Aki semmibe nem vesz.

2015. aug. 16. 20:29
 8/9 anonim válasza:

Először is milyen hazugságot mondtam én azzal hogy veled nincs rendben minden, nem akarok személyeskedni de édesanyád is megmondta hogy te más vagy mint a korodbeli lányok..szoval én ezzel az égvilágon semmi újdonságot nem mondtam.

Másodszor mit tudsz te a családi életemről? Semmit se!! Honnan veszed hogy én elköltöztem otthonról, honnan veszed hogy épp nem nyaralok!!? Tudod néha utána kellene jàrnod mielőtt megszólalsz.. Utoljàra mondom a családomat ne vedd a szádra, én is megtehetném a "baltával szét veritek a házat" sztoritol még sok sok történetig de tudod mit én nem teszem.

Harmadszor mikor kaptam én idegbajt?? Szerintem te se tudod mit jelent... Ha nem vagy tisztában egy adott szó jelentésével, akkor nyugodtan keress utána.(Addig ne dobálozz velük, míg nem tudod annak jelentését)

És végül Látom még mindig nem tanultál meg érvelni! Én megtiszteltelek annyival hogy a kérdésedben feltett állitásokat tisztáztam, nem tértem ki más témába, de te annyira nem voltál képes hogy elismerd szinte minden állitásod hazugság volt, valamint te inkább probálsz megsérteni, ami ugye lássuk be nem megy (Hisz egy jó érvelés igaz állitásokon alapul) Tudom fáj az igazság, de ahogy elnézem te még javában gyerek vagy és én a továbbiakban nem vagyok hajlandó elviselni ezt a fajta magatartási formát...

Ès nyugodj meg ahogy te mondanád ez a : "kalap szar barátnőd" vagyis én biztosan nem foglak keresni az életbe..

2015. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amit mondasz nem érdekel. Én is feltudnám hozni mik voltak a te családodba:). Egy iskolába megyünk. De én rád se nézek. Értéktelen vagy a számomra.
2015. aug. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!