Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyat aki eljönne...

Hol találok olyat aki eljönne velem moziba?

Figyelt kérdés

(Mielőtt bárki elkezdené jelenteni a kérdést, leszögezném, hogy ez nem hirdetés!)


Szóval..

16 éves fiú vagyok.. Nagyon szeretem a filmeket. Mivel a Színművészetire szeretnék majd jelentkezni, ezért illene rendelkezni némi kulturális háttértudással. Tehát elhatároztam, hogy szeptembertől, ahogy elkezdődik a suli, legalább minden hónapban kétszer (ha több film is érdekel, akkor többször) elmennék az itteni moziba.


Ez jól hangzik, de ha belegondolok, hogy a filmek 90%-ára a haverjaim közül senki nem jönne el (mert őt éppen az a film nem érdekli, mert a barátnőjével van, mert tanulnia kell, mert nincs pénze.. stb.) úgy kicsit elmegy a kedvem.

Tehát megnézném a filmet, de mivel új film, ezért kb senkivel nem tudnám megbeszélni azt..

Barátnőm nincsen, de ha lenne is, az első pár hónapban ha moziba vinném, nem hiszem, hogy a film lenne az elsődleges a randin..


Kérdésem tehát az, hogy van-e valahol valamilyen fórum/csoport/közösségi oldal vagy akármi, ahol kifejezetten ilyen célra vannak fent emberek? Az sem baj, ha nem helybéli a tag, de legalább megnézi ő is az új filmeket és akkor facebookon megtudnám vele beszélni..

Én kifejezetten magánszemélyeket keresek, tehát nem egy olyan fórumra gondolok, ahova mindenki leírhatja a véleményét, mert az olyanokból soha nem sül ki semmi jó..


Elég szokatlan kérdés, tudom, és igazából, ha nem találok senkit, akkor sincs baj, mert mint mondtam, nem a társaság miatt mennék elsődlegesen, de jó lenne megvitatni valakivel a látottakat.


2015. aug. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
És miért kell ahhoz társaság, hogy moziba menj?
2015. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én szívesen! :) 20/L
2015. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 egy naaagy fan ***** válasza:
#1 Au! Meg akarja vitatni
2015. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
es ha o maga egyedul megy el megnezni, mert mondjuk akkor epp nem er ra senki elmenni vele, akkor o lesz az egyetlen az egesz univerzumban, aki latta a filmet, es nem lesz kivel megvitatni? au.
2015. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!