Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem is akar beszélni velem,...

Nem is akar beszélni velem, csak nem akarja megmondani nekem ugye? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van valaki, akivel sokat írogatok facebookon, de ő sose próbál felhozni semmilyen témát, nem is ír semmit, csak ha rákérdezek, vagy ha írok valamit arra vissza ír, ezt azt jelenti, szerintem nem is akar velem írogatni, de valamiért nem meri/akarja bevallani.

2015. aug. 17. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem, én lazább vagyok :)
2015. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad. De azt is vedd figyelembe, hogy mennyire szűkszavú. Mert ha kifejti, akkor abból lehet jól beszélgetni. Ha kifejtőseket válaszoltok, az lesz, hogy teljesen más téma lesz szóban. Ha csak egyszavas, vagy szűkszavú, akkor szerintem nem szeretne beszélni.
2015. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
# 2 Hát... mikor hogy. Tehát néha képes többszörösen összetett mondattal válaszolni, de általában szűkszavú.
2015. aug. 17. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Lehet, hogy mással is foglalkozik, miközben veled is beszélget, így azért szűkszavú. (hiszen néha pedig hosszú mondatokat ír) (#2 voltam)
2015. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az, hogy még csak meg sem próbál témát felhozni? Még azon ritka alkamakkor sem amikor ő ír rám? Tehát ha én nem írok semmit akkor el akad a beszélgetés.
2015. aug. 17. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy gátlásos veled szemben. De erre kicsi az esély. akkor talán igazad van, egyszerűen nem szeretne beszélgetni.
2015. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez olyan erkölcstelen dolog... Mért nem lehet ez ilyet bevallani?! Mi lenne, ha lennék olyan sík hülye, hogy ez eszembe sem jut? Ki tudja meddig pazarolnánk egymás idejét...
2015. aug. 17. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én is szeretem, ha őszintén megmondják, hogy nem, nem szeretnék. De bármiről is van szó. Valóban az lenne egyenes tőle, ha megtenné őszintén.
2015. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gbikaaa válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele....Nem is értem mért erőlteted.Ha rád ír és nem tud témát,nem kérdez,vagy közöl semmit minek ír??Nem értem.Én nem foglalkoznék vele....
2016. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!