Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoros határidővel milyen...

Szoros határidővel milyen ajándékot választanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm születésnapját ünnepli, meghívott egy baráti koccintásra. Azonban fogalmam sincs, mivel lephetném meg, ugyanis nem az a "csajos csaj". Most ez valószínűleg hülyén hangzik így, nagyon igényes nő, nem férfias a stílusa, viszont nem az a típusú hölgy, akit meglep az ember egy szép ékszerrel, táskával vagy hasonlóval. Tavaly parfümöt választottam neki, így nem akarok ismét azzal előrukkolni. Névnapjára kapott ékszereket jóformán nem is viseli, és ahogy láttam nem is túlzottan örült neki. Sminket sem használ. Sajnos nagy értékben nem tudok számára vásárolni, ezért megköszönném, a adnátok pár tippet, hogy ti kb 2000Ft értékben mivel szoktátok meglepni a barátaitokat, a felső dolgokat leszámítva?! Mindketten huszonéves lányok vagyunk.
2015. aug. 19. 11:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy azért emeltem ki, hogy szoros a határidő, hogy a különféle fényképes nyomott dolgokat és társait idő hiányában nem tudnám kivitelezni.
2015. aug. 19. 11:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami wellness utalvany, vagy csak egy sima masszazs, vagy szepsegszalon. Igazabol nem ertek hozza, nem is tudom mennyibe kerul, csak egy otlet :D
2015. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Ez egy nagyon jó ötlet, én is sokat agyaltam ezen, de attól tartok, ezt nem futja a keret. :(
2015. aug. 19. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod mi a kedvenc itala? Édessége? Süteménye?

Szerintem az is jó, ha egy cukrászdából veszel különböző tortaszeleteket a kedvenceiből.

A gesztus a lényeg, nem kell valami nagy maradandó dolgot adni.

2015. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor talan egy jo konyvet, vagy egy finom bort?
2015. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is, nehéz, mert alkoholt nem fogyaszt, nem is egy édesszájú, hogy meglepjem egy kézműves csokival pl. de olvasni se szokott.. :(
2015. aug. 19. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami ajándéktárgy? Illatgyertya, illóolaj párologtató vagy ilyesmi. Esetleg egy szép toll/párna?
2015. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a kávét/teákat szereti, azokból is lehet érdekeseket találni.Vagy ezekhez kapcsolódóan valami ötletes bögre, készlet.
2015. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt írd le miket szeret,úgy talán könnyebb.

Mondjuk alapjába véve én mindennek örülök,de mivel szeretem a kutyákat meg van is.Nagy kutyás vagyok vettek nekem állatos boltban levásárolható kupont x értékben meg egy csokit én ennek is örültem :D

2015. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!