Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az legjobb barátom szerelmes...

Noburo kérdése:

Az legjobb barátom szerelmes belém mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy 18 éves fiú barátom. Szinte már testvéremként tekintek rá de már rég elmondta, hogy ő nem csak barátként tekint rám, hanem szerelmes belém, de én csak barátként tudok rá tekinteni. Mikor beszélgetünk mindig szóbakerül és rengetegszer elmondja hogy akar engem és én mindig feszengek. Mikor elmondtam neki, hogy tetszik most nekem valami ő elmondta, féltékeny. Nem tudom mit csináljak. Gondolkodtam már azon is, hogy minden kapcsolatot megszakítok vele de nem tudom..Szeretnék tanácsot kérni.

2015. aug. 19. 20:42
 1/8 anonim válasza:

mondd meg neki h te nem érzel szerelmileg iránta semmit csak barátilag,de ettől meg lehettek legjobb barátok.

ha annyira szeret akk nem hagy el azzal a dumával h akkor ne is legyunk barátok ha nem lehet köztünk tobb

2015. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
am 14/l
2015. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már mondtam neki hogy csak barátként tudok rá gondolni de azt mondta hogy ez nem tántorítja el..
2015. aug. 19. 21:01
 4/8 anonim válasza:
huha....es szokott hozzad közeledni? v ilyesmi?
2015. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Rakd be a barát kategóriába, és végképp letudhatod a csávót. Onnan már nincs kiút, és leszáll rólad. Sőt mi több, nem is fogod látni egy jópár évig... :) 30/F
2015. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát közeledni szerencsére még nem próbált
2015. aug. 20. 00:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs fiú-lány barátság... illetve van, haversági szinten, azon felül nem. Ha teljesen elzárkózol a szerelmi kapcsolattól (egyébként szerintem helyesen, 14 évesen baromi sok még a 4 év korkülönbség), akkor el fog maradozni mellőled.
2015. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszönöm:)
2015. aug. 20. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!