Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Más is van ezzel...

Ez normális? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Szóval azt először le kell szögezni, hogy sosem voltam az a társaságkedvelő típus, alig vannak "barátaim", meg úgy alapjáraton teljesen jól elvagyok magamban. Viszont néha "ráfüggök" egy-egy konkrét emberre, és akkor őt tartom az egyetlen barátomnak.

Tehát néha szabályosan rosszul vagyok, ha nem beszélhetek az adott emberrel, és mindenki mással utálok szóba állni (mondjuk ez alapjáraton is így van). És ez az ember néhányévente cserélődik, az "előző" embert ilyenkor mintha egyszerűen levágnák rólam, nem tud többet érdekelni.

Tehát konkrétan olyan, mintha monogám lennék barátság szempontjából xD

Mennyire normális, általános ez? Ezt nevezik legjobb barátnak? :'D Tényleg bocsi, ha hülyeséget kérdezek, csak tényleg nem értem. Másoknak egy csomó barátjuk van, én meg mindig egyszerre csak egy embert tudok magamhoz közel érezni, ez egész életemben így volt.

17/L


2015. aug. 20. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sincs valami sok barátom de igazábol van jónéhány nagyon jó haverom és szeretem őket de néha van amikor egy emberre úgy "nem vagyok kiváncsi" mással akarok beszélgetni.Facen ha fenn van minden barátom csak az nem aki kéne akkor bámulom a chatet és leb_szom a "gépen keresztül" hogy miért nem jössz fel te köcs_g XD szvl normális csak te ilyen vagy ;) (és nincs olyan hogy normális ember mert mindenki olyan amilyen)
2015. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!