Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be?

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Most fogok menni középiskolába.

És, nagyon félek az új osztálytól nem tudom hogyan kezdjek majd el beszélgetni :( előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. aug. 22. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Akihez leülsz vagy leül melléd, köszönj neki, kérdezgesd, hogy hol lakik, nevét, ilyen alapvető dolgokat. Semmiképpen ne legyél csendben, beszélj, amennyi megy. Én is úgy rontottam el, hogy meg sem mukkantam, vártam a csodát, hogy mások kezdeményezzenek. 4 pokoli év lett a vége. De ne parázz, csak beszélgess.
2015. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen legyél jófej, de ne játszd az agyad. Nekem az első napom sikeres volt gólyatáborban. Menj oda olyan emberekhez, akik egyedül vannak vagy ketten és beszélgess velük. Félni nem kell, majd később úgyis megismersz mindenkit és ők is téged. Vagy jelöld be őket Facebookon és írj rájuk ott, kérdezgesd, ismerd meg őket.
2015. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!