Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni egy ilyen...

Mit tudnék tenni egy ilyen baráttal?

Figyelt kérdés

Bocsánat, egy kicsit hosszúra sikerült.

A barátnőm ugyanannyi idős mint én, 14 éves és másról nem hallok tőlle hogy neki nem kell más csak Ő (aki egyébként kéthetente más), ami szerintem rettentő szánalmas ennyi idősen. Lassan 3éve vagyunk barátok és 2 és fél éve kezdte, amikor megtudta hogy tetszik egy fiúnak (aki egyébként csak "viccelt" vele mert tudta hogy mennyire könnyenkapható). Azóta nem volt olyan hogy ne lett volna "szerelmes", amivel az a legnagyobb bajom hogy nem úgy kezeli a nagy "kapcsolatait" hogy ez csak egy tiniszerelemem. Mindíg mondogatja hogy neki CSAK Ő kell, neki nem kell más, de azért még ki se lép az egyik "kapcsolatából" már fél lábbal benne van egy másikba. De könyörgöm, 14 éves. Ha van barátja akkor is minden fiúnak az ölébe ül, ha egyszer is azt mondta rá hogy szép, vagy bármi.

Én ezekre nem vagyok vevő, mindíg nekem sírjai magát, és ha mondom neki hogy ha így folytatja nem lesz egy barátja/barátnője se. Már az osztályból is mindenki elhordja r****cnak (jogosan, a gatyája mindíg benne van a fenekébe és a mellét is kirakja), magyarán nincs rajtam kívül senkije, de én már nagyon unom hogy nem hagy szóhozjutni, ha bármi témát mondok is eltereli a szót és a fiúkról beszél (vagy arról hogy mennyire taccsrészegre itta magát hétvégen, ami szintén szánalmas).

Mit tudnék tenni? Elmondtam már neki rengetegszer ezeket, de nem igazán érdekli. Otthagyni egyedül nincs szívem, mert mielőtt elr*bisedett volna nagyon jó barátnők voltunk, hiányzik az az idő.

Bocsánat a helyesírási hibákért.



2015. aug. 24. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a barátságnak úgyis annyi, ha nem vagytok egy értelmiségi szinten. :/ Ilyet hiába magyaráznál neki, úgysem értené/érti meg, meg inkább hagyd is a fenébe. Legyetek barátnők, nem kell őt otthagynod, de ha egy módodban áll, keress olyan barátnőt, aki ugyanúgy gondolkodik mint te.
2015. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. aug. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!