Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről az emberről? Szerintetek is csak kihasznált? 16/L

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, hogy elvesztettem egy nagyon fontos barátot Egy suliba jártunk és amióta összevesztünk nem tartjuk a kapcsolatot egymással. Mindig mondogatta nekem hogy ő mindig itt lesz nekem meg hogy majd együtt ülünk az öregek otthonában, úgy érzi más vagyok mint a többi barátja mert én meghallgatom stb. Kb. 3 hónappal ezután elment egy táborba és ott gondolom telebeszélték a fejét. Egy csomószor mindenen megsértődött pl azt mondta nekem hogy neki nagyon tetszik az a körömlak, én meg azt mondtam, hogy nekem nem tetszik, meg hogy szerintem nem állna jól neki és ilyeneken besértődött pedig én csak elmondtam a véleményem. Ilyen kis dolgokért kellett mindig bocsánatot kérnem. Az ilyenektől betelt neki a pohár. A suliba bocsánatot kértem mert azért még sem akartam elveszíteni így még pár napig beszélgetett velem, de aztán valamiért meggondolta magát és nem állt szóba velem. Utána már csak mindig bámult :P Egyszer megszivatott meg mindig kibeszélt pedig őt nem ilyen embernek ismertem meg. Mindig olyan éretten viselkedett de ezek szerint nagyon gyerekes
2015. aug. 24. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus "legjobbbaratno,,a csaj....hagyd a francba orokke,majd egy ido utan abbahagyja.
2015. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló.

Tök jól elvoltam a haverjaimmal, ökörködtünk, meg szívattuk egymást, de senki sem sértődött meg, csak röhögtünk tovább. Megismerkedtem aztán egy sráccal és ő egy kicsit más volt, hamarabb megsértődött dolgokon és ki is mondta ha nem tetszett neki valami, de ez nekem nem volt gond, szeretem azóta is. Csak ugye már nem járok el a haverokkal, legutóbb amikor összefutottunk, s inni mentünk, akkor szerintük fura voltam és besértődtem semmiségeken, amiken azelőtt nem. El is mondták, hogy más vagyok. Ekkor elgondolkodtam és rájöttem, hogy igazuk van. Felvettem a srác hangulatát. Egy kicsit megbántam, de nem változtattam azóta sem a dolgokon, mert őt jobban szeretem, mint a haverokat. Azóta nem járok el velük, meg úgy senkivel, el vagyok egyedül, meg a barátommal.

Ők ejtettek, nem hibáztatom őket, felejtsd el te is a lányt és haverkodj másokkal.

2015. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jaj ezek a kis "lb baratsagok" latszik rajtuk hogy nem valodiak de ugy latom te nem csak ilyen jottment baratsagot kepzeltel el mint a masik csaj kiprobalta jovolt utana mar kevesbe es lelepett

egy igazi baratno nem hagyja csak ugy ott a masikat RESPECT emberek plíz!!!

hagyjad a csajt hatha be forr feje lagya nehez manapsag talalni egy igaz baratot !!

2015. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!