Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utalok valakit, legszívesebben...

Utalok valakit, legszívesebben megvernem, hogy maradjak higgadt ha a közelemben van? Többi lent! 20/L

Figyelt kérdés
Egy 21 eves fiú testileg kihasznált, hazudozott nekem sokmindent amit benyeltem, ma beszeltem a főnökével aki nagyon jo baratom, es mondta h hatalmas kamu az egesz, mindenkivel ezt csinalja, volt h kirugtak mar emiatt a munkahelyéről is, mert mindenki lehuzott, atvert stb. A gaz h oda jar kavezoba ahol dolgozom, a munkája miatt. Na marmost lobbanékony vagyok felek h bajt csinálok ha meglátom. Hogy nezzem levegőnek es maradjak higgadt?
2015. aug. 24. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
onkontroll, megbocsatas, jezus
2015. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem arról van szó, hogy leénekelte rólad a bugyid. Nos igen, vannak ilyen emberek akik gátlástalanul és lelkiismeret furdalás nélkül kihasználnak másokat. Mást nem nagyon tudsz csinálni, mint levegőnek nézed. Gondolj arra, hogy rád sem vetne jó fényt, ha mások előtt esnél neki. Főleg a munkahelyeden, attól függetlenül, hogy megérdemelné. Mielőtt eldurrana az agyad vegyél három mély levegőt, nálam ez beválik.
2015. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbálj meg valahogy megbocsátani. (Ha vallásos vagy, próbálj meg imádkozni is azért, hogy könnyebben meg tudj bocsátani.)

Tényleg durva, amit tett! Ha ennyire nehéz nyugodtnak maradni a közelében, akkor próbálj meg valamit, pl. stresszlabda, esetleg tanácsot kérni egy pszichológustól, eljárni sportolni, stb.

2015. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Feljelentene téged erőszak miatt, és ebből elég durva ügyed is lehet! Sőt önvédelem miatt akár vissza is üthet, ami szerintem neked jobban fájna.. A nők azt hiszik, hogy bármit megtehetnek (verekedés) a férfiakkal következmény nélkül, Hát nem :) És tudom ,hogy régi a kérdés!
2016. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!