Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel lepjem meg a legjobb...

Mivel lepjem meg a legjobb barátnőmet, illetve hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb. egy hete elutazott de minden este felhív nekem mostanában nem nagyon volt időm beszélni vele mindig reggel láttam meg, hogy hívott tényleg most bunkónak érzem magam de ha hazajön szeretném valamivel meglepni, hogy ne érezze magát olyan rosszul emiatt mivel lephetém meg? Illetve nem tudom mit mondhatnék neki a telefonba mert ha azt mondom, hogy nem volt időm azt fogja érezni, hogy nincs rá időm amit nyilván nem akarok tegnap megkérdezte, hogy akarok-e egyáltalán az lb-je lenni ezt az üzenetet is csak reggel láttam meg szóval nagyon hülyén érzem most magam. Na mindegy ez már más téma..Segítenétek kérlek?
2015. aug. 24. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy este helyett inkább reggel beszéljetek, mert a nap végén szétszórt vagy és már nem tudsz gondolkodni, csak aludni szeretnél.

Ha meg megakarod lepni valamivel, akkor találj ki valamit amit szeret. Ha nem tudsz mást, akkor a csoki+virág párosítás be szokott válni.

2015. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De reggel nem tudunk beszélgetni mert ő ugye odavan a rokonokkal minden felé és csak este ér rá
2015. aug. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!