Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változzak?

Iskolások kérdése:

Hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok👋 én egy 14 éves lány vagyok. Igazából az lenne a kérdésem, hogy hogyan változtassak magamon? A barátnőim sokszor mondják, hogy túl fiús vagyok. Egyszer meg kérdeztem, hogy miért. Azt mondták: Nem tudom mi az a zene, tök béna, hogy gördeszkázok, nem tudok rajzolni, csúnyán öltöszködöm, nem cigizek, nem piálok, szűz vagyok és olyan rossz szögböl nézem a világot. :( Én erre nem mondtam semmit. Otthon elgondolkoztam: Van "pasim" fiú barátom ( akit nagyon szeretek ) , piálni,cigizni,és ilyen fiatalon szeretkezni NEM AKAROK. A cigi,pia AZT SOHA. A ruháimról szólva... Az tény, hogy nem egy 10.000 Ft-os pólót hordok.. De én nem azt mondom, hogy igénytelen vagyok, mert nagyon figyelek a tisztaságra. Csak nem szeretek kiöltözni a suliba. Csak egy farmer és egy sima póló felirattal vagy kis mintával. Nem szoktam karkötőt nyakláncot hordani... Gördeszkázni 9 éves korom óta tudok, arról sem szeretnék leszokni. A zenei ízlése mindenkinek más én személy szerint szeretem a rock-ot , tankcsapda ..stb (ne ugy képzeljetek el mint aki agyon fekete sminkelve járkál) egész hétköznapi vagyok..szerintem. És az, hogy én úgy látom a világot, hogy azok a lányok akiknek a mellük ki van és úgy fotózkodnak, meg azok a fiú akik hasizmukat mutogatják azok eleve nekem ilyen ellenszenves. Mert nem azért legyen szép egy lány mert nagy a melle, és ne azért legyen egyut egy fiúval akinek ( bocsánat de ) belül semmi, kívül csak az izom ... Persze lehet szép egy lány vagy erős és kigyúrt egy fiú csak az ész az a fontos. Így gondolom. Sokszor elgondolkozom, hogy vannak e olyan emberek akik hozzám hasonlóan gondolkoznak. A lényeg, hogy a stílusomban meg szeretnék változni, és az zenei ízlésemet is egy kicsit bővíteni szeretném. Persze előbb leírtam, hogy mindenki úgy tökéletes amilyen de engem már nagyon idegesít, hogy mindig ezzel cukolnak. Nagyon szépen köszönöm, hogy végigolvastad és ha tudnál segíteni esetleg tanácsot adni azt nagyon meghálálnám. Köszönöm😊
2015. aug. 25. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Mások miatt ne változz meg.
2015. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem veled van a baj, hanem a barátnőiddel. Te jelenleg jól érzed magad úgy ahogy vagy, illetve jól éreznéd, ha nem piszkálnának. Próbáld velük megértetni, hogy ami nekik jó, az nem feltétlenül jó mindenkinek. Neked például nem. Ha belülről fakadóan szeretnél megváltozni, akkor tedd! De ha neked jó így, akkor minek innál, dohányoznál, és feszítenéd bele magad olyan göncökbe, amiben nem érzed jól magad?
2015. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mind jó amit csinálsz, sokan odavannak a gördeszkás lányokért. A világnézeten változtatni a legnagyobb baromság, ugyanis mindenkinek más a jó. 3 kis szaros azt mondja rossz a világnézeted, mikor semmit nem értek még el.


Pasid van vagy egy barátod aki fiú? Mert nem ugyanaz.

Kezdj el többféle zenét hallgatni. Mikor először halottam metált azt mondtam mi ez a sz@r, ilyet soha nem hallgatok. Kpoppal szintén. Ugyanígy punkrockal. De aztán megtaláltam mindegyiknek valamelyik alternatíváját és hetente lett új kedvenc zeném. 8. osztályba 3db zenén kívül minden mást sz@rnak tartottam, most kb 100 olyan zenét hallgatok amiről rádió azt se tudja, hogy létezik.


Az egyetlen amit tudok mondani, hogy öltözz csajosabban. A fiúk nem Justin Biebert kedvelőkre hajtanak, legfeljebb biszexek/látens homoszexuálisok vagy a domina szeretők. Vegyél egy feszülősebb világosszürke koptatott farmert, valami rózsaszínes deszkás cipőt, úgyis az most a divat, és mondjuk egy off-shoulder toppot, vagy ha hidegebb van valami lányos kardigánt. Nem tudom van a szükséged sminkre, ha van szerintem egy műszempilla elég. (Többségen sokat dob)

A hajadat nem tudom hogyan hordod, de hordhatod úgy mint ők. Írd be googleba, hogy "skate girl" és ott válasz egy megjelenést, vagy csak hajat. Az ilyen hajak tetszenek a fiúknak.


Cigizésre senki nem fog kényszeríteni de nyilván nem szeretik ha előttük szidod, hogy milyen büdös egészségtelen stb. (Én nem cigizek de amikor elkezdik játszani az agyukat, hogy káros, stb. az engem is idegesít.)

Pialásra meg annyit, hogy ha azt mondják vegyünk egy sört akkor nem kell azt mondani, hogy én nem kérek.

Nem tudom miért gyűlölöd amikor ki sem próbáltad. Ugyanúgy propaganda szerint élsz mint ők, ez is világnézet kérdése.


Korosztályod fele így gondolkozik és ribizlizi a másikat, a másik fele pedig lúzerezi ezt a felét.

2015. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ugyanilyen vagyok(15/L). ugyanígy látom a dolgokat, és az ízlésem is ilyen. de én olyan barátnőket kerestem, akik azért szeretnek aki vagyok, a többi meg mondhat amit akar. ha te magadon változtatni akarsz, mert sok idióta h*lyegyerek van a mostani generációban, az nagy butaság lenne...
2015. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!