Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A párom társaságában az a...

A párom társaságában az a megszokott hogy ha beülünk egy kocsmába, pizzazóba akkor mindenki áll egy/több kör piát. Ha 10en vagyunk akkor 10 piat fizetnek. Most akkor nekem is be kéne szállnom ebbe?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal. Sajnos nekem nincs fölösleges pénzem hogy 10-15 embert itassak. Én nem sürün fogadom el amire meghívnak.
2015. aug. 25. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok!
2015. aug. 25. 14:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a pasik szokták csak fizetni a köröket.
2015. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mint nő biztos nem fogadnék el 10 italt, de nem is fizetnék 10 fős társaságnak egy kört.
2015. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilvan mindenki igyekszik annyit fizetni, amennyit fogyasztott - igy sokkal egyszerubb mint a vegen 10 fele osztani a szamlat.


Szamold te is hogy mennyit fgadtal el az elmult fel ev alatt, majd ha osszejon 10 akkor fizess egy kort. Ha egyszerre nincs annyi penzed, akkor tedd felre amikor fogyasztasz...

2015. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fizetnék. Értelmetlen pénzkidobás. Jól él belőletek a kocsmáros. Ám én nem iszok alkoholt.
2015. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom. Egyebkent nem csak alkoholrol van szo. Alkoholt nem nagyon fogyasztunk.
2015. aug. 25. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy mivel a pároddal mész, ezért egy embernek számítotok. Nem hiszem, hogy kéne neked külön kört fizetned.
2015. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!