Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
binnie girl nevű felhasználó kérdése:

Az eggyik barátom lány barátom BFF ek vagyunk és segíteni szeretnék neki! Hogy segít sek rajta?

Sokszor vagyis nem is olyan sokszor de mindig a suliba is sírni szokott meg náluk is amikor ott vagyok. Most épül a házuk, pár éve már el kezdték és ebben is segítséget szeretnék kérni!! Mivel cikinek tartja! Szerintem nem ciki! Ezt más nagyon sokszor elmondtam neki! De nen! Szerinte ez ciki! Ti mit csinálnátok a helyemben?

Kérdések hasonló témákban: barátság, lánybarátság

2015. aug. 26. 09:24  Privát üzenet  

A válaszok
Miért sír és mit tart cikinek? Nem értem.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. aug. 26. 09:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt tartja cikinek hogy épül a házuk és szerintem azért sír mert a szülei ígérik hogy kész lessz a házutána nem meg vannak más bajaik is nem tudom pontosan meg gondolom azért is mivel ő a leg kissebb a családban

# 2/4Időpont 2015. aug. 26. 10:53 Privát üzenet
el kell neki magyarázni, hogy a mai világban, amikor a legtöbben albérletben laknak és nem tehetik meg, hogy saját otthonuk legyen, és tengődnek egyik hónapról a másikra, akkor az, hogy valakinek épül a háza, az egy fantasztikus dolog, egyáltalán nem ciki.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. aug. 26. 21:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat =*!!!

# 4/4Időpont 2015. szept. 11. 14:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 vagyok és lattam az egyik legjobb lany baratom puceron aki 16 mit tegyek?
Az legjobb barátom szerelmes belém mit csináljak?
Egy lány barátom szerelmes lett belém, semmi esély a barátságra ezután?
Megharagudott egy lány barátom. Hogyan szerezhetném vissza?
Nálunk alszik az egyik lány barátom. Milyen előkészületeket tegyek? Mit vegyek? Hogyan fogadjam? 18/F
Miért hiszi azt a közös ismerősünk, hogy a lány (a barátom) "meleg haverja" vagyok?!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!