Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az eggyik barátom lány barátom...

Binnie girl kérdése:

Az eggyik barátom lány barátom BFF ek vagyunk és segíteni szeretnék neki! Hogy segít sek rajta?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyis nem is olyan sokszor de mindig a suliba is sírni szokott meg náluk is amikor ott vagyok. Most épül a házuk, pár éve már el kezdték és ebben is segítséget szeretnék kérni!! Mivel cikinek tartja! Szerintem nem ciki! Ezt más nagyon sokszor elmondtam neki! De nen! Szerinte ez ciki! Ti mit csinálnátok a helyemben?

2015. aug. 26. 09:24
 1/4 anonim válasza:
Miért sír és mit tart cikinek? Nem értem.
2015. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tartja cikinek hogy épül a házuk és szerintem azért sír mert a szülei ígérik hogy kész lessz a házutána nem meg vannak más bajaik is nem tudom pontosan meg gondolom azért is mivel ő a leg kissebb a családban
2015. aug. 26. 10:53
 3/4 anonim válasza:
el kell neki magyarázni, hogy a mai világban, amikor a legtöbben albérletben laknak és nem tehetik meg, hogy saját otthonuk legyen, és tengődnek egyik hónapról a másikra, akkor az, hogy valakinek épül a háza, az egy fantasztikus dolog, egyáltalán nem ciki.
2015. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat =*!!!
2015. szept. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!