Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlságosan tisztelem?

Túlságosan tisztelem?

Figyelt kérdés

Túlságosan tisztelem a barátomat?

Az egyik osztálytársam valószínűleg a tökéletes srác minden lány számára; ugyanis amellett, hogy hihetetlenül okos és szorgalmas, jól néz ki, remek showman, stb.: egyszóval szinte hibátlan; és én ezért nagyon tisztelem, az egyik példaképem.

Habar én ezektől messze vagyok, mégis mondhatom, hogy sok dologban hasonlítunk és közösek a barátaink is. Nyáron gyakran voltunk együtt, de mindig voltak más haverok is. Azonban szinte el sem tudom képzelni, hogy ha kettesben lennénk, miről tudnék vele beszélgetni; merthogy vele képtelen vagyok olyan dolgokról beszélni, amikről más haverok előtt simán.

A véleményeteket várom, hogy ez miért lehet; és szeretnék tanácsokat is kérni. Köszönöm! :) 18F



2015. aug. 27. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak rajongás :) nekem is volt ilyen haverommal, majd kinövöd :D
2015. aug. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, szerintem is csak rajongás :D

Én lány vagyok, volt nekem is egy ilyen barátnőm, akire ennyire felnéztem, és én is mindig féltem, hogyha beszélek vele, furának fog tartani. :D

Azt tudom tanácsolni neked, hogy ha négyszemközt beszéltek, bármilyen nehéz is, próbálj meg csak természetesen beszélni vele, mint másokkal, szóval ne mutass görcsösséget, mert azt mindenki megérzi. Illetve azt tudom még mondani (sajnos tapasztalatból), hogy ne nagyon mondd, vagy mutatsd ki a rajongásodat felé. Nem tudom, ő pontosan milyen típusú ember, de tudom, hogy ezt a fajta szeretetet sokan tolakodásnak veszik, illetve nem veszik jó néven.

De egyébként csak biztatni tudlak, hogy barátkozz vele, ha van esze, megbecsül téged, ritkák ugyanis az olyan barátságok manapság, amikben vannak valódi érzések!

2015. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt,mit ad Isten legjobb barátnők lettünk:D Én próbáltam leplezni a rajongásomat,sikerült,de mára már,hogy 2 éve vagyunk legjobb barátnők elmúlt. Jobban mondva kb 5 hónapig tartott a rajongásom,utána szépen lassan elhalványodott. Mára már semmi nincs belőle,barátnők vagyunk és jól van :D


Viszont tényleg vigyázz ne mutasd ki rajongásod,mert ha olyan akkor ki is használhat téged!!

2015. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!