Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam, vagy ne?

Hagyjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb baratnomet mar tobb, mint 5 eve ismerem, es imadjuk egymast (legalabbis en imadom ot, o nemtudom hogy van ezzel) mindent megbeszelek vele, es nagyon hasonlo a gondolkodasunk, sok mindenben egyet ertunk, ugye mint a jo baratok...de neha ugy erzem, hogy kerul engem...multheten peldaul megbeszeltuk, hogy talalkozunk, de lemondta,mert valami kozbejott neki

ezt meg persze meg is ertem, de megigerte, hogy meg azon a hetvegen bepotoljuk a talalkozot, persze ebbol semmi nem lett, mert nem irt...jo szarul esett na mindegy

en itt elhataroztam, hogy nem fogok neki irni akarmennyire hianyzik, akarmennyire szeretem, mert egyebkent MINDIG en keresem ot, ha en nem irnek neki, akkor ez a baratsag reg halott lenne...pedig elmeletileg o nagyon szeret engem...neha megsem erzem ugy, mert a kisujjat s mozditja a baratsagunk erdekeben...aztan mostmar itt tartunk, mar csutortok van, es nemsokara suli es meg mindig nem talalkoztunk, pedig tegnap beszeltem is vele, de nem jott szoba ez a tema, en pedig nem akarom folyton ezzel "zaklatni" mert ugye tudom ez mennyire idegesito...eldontottem, hogy ez igy nem mehet tovabb, hogy folyton en keresem ot, akarmennyire nehezemre is esik, nem fogok irni neki, majd o ir ha akar talalkozni, vagy kivancsi ram vagy ilyesmi...de megis, nekem o nagyon hianyzik, egesz nyaron alig talalkoztunk,en nagyon szeretem ot, szamomra o az egyik legfontosabb ember

szerintetek mit csinaljak?



2015. aug. 27. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem írj rá nyugodtan, időtöltésnek jó lesz ő is, magadban persze azért tudatosítsd, hogy nem nagyon bízhatsz benne, bár ez sem feltétlen mindig igaz, nekem is van olyan barátnőm, ahol mindig ő kezdeményezi a talit én meg örömmel megyek, nálunk valahogy ez így alakult ki és számíthat is rám, ha baj van.
2015. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
beszélj vele,kérdezd meg,miért csinálja ezt.nekem is van egy pont ilyen bartnőm,én rá is kérdeztem,aztán nem is kerestem.ma már ő is keres,mert rájött,hogy én abbahagytam az erőlködést.próbáld meg ezt te is.lehet,csak ilyen "fajta" lány.:)
2015. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,!!:))
2015. aug. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!