Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszem neki vagy csak barátko...

Tetszem neki vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és megismertem egy másik lányt neten és elkezdtünk beszélgetni. Én már egyből nagyon megkedveltem, mert nagyon hasonló a személyiségünk és gondoltam, végre találtam egy jó barátot. Csak hogy pár nappal később rájöttem, hogy nálam ez a dolog kezd több lenni barátságnál..Viszont nem tudom, hogy ő hogy érez irántam, mert elég gyakran ir számomra félreérthetőbb dolgokat, pl. sokszor irja nekem, hogy milyen aranyos vagyok, vagy valamin csak igy poénból vitatkoztunk és azt irta, hogy "vigyázz, mert a végén elfenekellek :33". És a baj az, hogy amúgy nem vagyok olyan barátkozós tipus, nincsenek is annyira barátaim...és egész egyszerűen nem is tudom, mit vehetek sima baráti gesztusnak meg mit nem. Nálam az ilyen "elfenekellek" tipusú beszólások meg az, hogy mindig azt irja mindenre, hogy milyen aranyos vagyok, annyira nem férnek bele egy barátságba, de lehet hogy más embereknek meg természetes, hogy ilyet irnak a barátaiknak. Ja meg egyébként folyton azt mondja, hogy küldjek már magamról képeket, mert szerinte tök szép vagyok, de lehet, ezt is csak simán kiváncsiságból kéri.. Szóval szerintetek ez alapján tetszhetek neki? Tőle nem merem megkérdezni még azt se, hogy járna-e egyáltalán egy másik csajjal, mert lehet, akkor nem beszélne velem többet..:(

17 évesek vagyunk mindketten



2015. aug. 28. 03:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos így én sem tudom, mert én sem vagyok flörtölős típus, de azt tudom sokan csak a játék kedvéért írnak ilyeneket, mások azért mert ilyen a természetük, megint mások pedig egyéb okok miatt.

Én azt mondom még egy ideig figyeld miket ír, ha teheted nézd meg hogyan beszél más barátnőivel.

Velük is ilyen?

Szóval egy ideig szerintem csak figyelj arra hogy milyen érzéseket vált ki belőled meg hogy ő milyen. És persze ne szorongj túl sokat :) Beszélgess felhőtlenül, persze ahogy kedved van.

2015. aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. aug. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!