Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme egy netes barátság...

Van értelme egy netes barátságnak?

Figyelt kérdés

1 éve levelezek egy fiúval és ő a barátjának tart már,de fordítva nem így érzem... még nem találkoztunk,de szerintem nem is fogunk,tehát ennek nem sok értelme van.

Jobban teszem,ha már nem beszélek vele többet?


2015. aug. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak önbecsapás.
2015. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van értelme, de azért lekoptatni nem kell
2015. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg ismerősöm van netről, azért nem mondanám mindet nagyon közelinek, pl neten ismertem meg a legjobb barátom, de vele személyesen is találkoztam többször...azért a legjobb barátom, mert ő tud a legtöbbet rólam, számíthatunk egymásra, éveken át szinte minden este beszéltünk skypeon több órát, sokat játszottunk együtt online...közös munkába is fogtunk, több téren van átfedés az életünkben...


Sok ismerősöm skyperól szintén elég sokat adott nekem mint ember...szóval nem feltétlen értelmetlen...


22F

2015. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint az életben, valamelyiknek van értelme, valamelyiknek nem.

Nekem rengeteg ismerősöm van netről és rendesen összejárunk, szórakozunk, évente kerti parti, Balaton stb...

2015. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem neten is lehet barátságokat kötni, sikerült nekem is, ezért nem hiszem, hogy nem kellene vele többet beszélned..
2015. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!