Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghalt egy régi barátom apja...

Meghalt egy régi barátom apja és a temetésen nem voltam szerintetek írjak neki hogy őszinte részvétem meg hogy bocsi hogy a temetésre nem mentem? 13/L

Figyelt kérdés
Eggyütt jartunk oviba és most még egy iskolába is de a temetésre nem tudtam elmenni akkor szerintetek írjak neki hogy őszinte részvétem vagy ne?Esetleg azt hogy bocsi hogy nem mentem el a temetésre? 13/L

2015. aug. 28. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annyit írj, hogy: Őszinte részvétem!

Szerintem azt nem kell, hogy bocsi, hogy nem mentem el a temetésre meg ilyenek. Felesleges.

2015. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy nincs-e kedve találkozni. Meghívod fagyizni és beszélgetsz vele. Ne írj ilyet facebookon, hogy részvétem mert nem túl humánus, bár a mai világban... :D
2015. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és 2.válaszoló csak az a baj hogy már nem vagyunk annyira jóba meg már rég nem beszéltünk és nem hiszem hogy tudnánk valami közös témáról beszélni
2015. aug. 28. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Részvétet nyilváníthatsz, de azt ne mondd, hogy bocsi hogy nem mentél el, nem lenne túl kedves... nem bántásból mondom, de valószínűleg most nem nagyon érdekli őket, hogy te pont nem voltál ott.
2015. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha meg nem vagytok jóban, akkor pláne nem értem, minek is kellett volna ott lenned a temetésen??? Ha nem akarsz vele találkozni, mert két szót se tudtok beszélni, akkor inkább ne is írj rá, mert csak zavarnád most, és kínos lenne mind a kettőtöknek a beszélgetés.
2015. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De jóba vagyunk csak már pár éve nem beszéltünk rendesen hanem csak egy par szót szólltunk de köszi a választ
2015. aug. 28. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
írtál neki, ugye? :).
2015. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem
2015. aug. 28. 23:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?
2015. aug. 29. 00:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ra sem kell irnod ... eleg ha amikor osszefuttok valahol, akkor kifejezed a reszvetedet. Nem kell ezt tulspilazni!
2015. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!