Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?...

Miért nincsenek barátaim? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nincsenek igaz barátaim.Közép suliba járok már és én voltan mindig az az ember az osztalyba akire mindig mindenki szamithatott.Kialtam a kisebbert.Tobszor volt,hogy osztalytarsamat meg akartak verni volt,mikor 1lanyra akart rámenni 3masik es en voltam az egyetlen aki megvedte es elejük altam hogy biztos hogy nem!! Majd mikor befogadtak azt a lanyt akit eleinte megakartak verni elhanyagolt engem...tobbe nem szolt hozzam en meg csak neztem hogy azokat tartja baratnak akik korabban szarrá akartak verni es en az egyetlen ember aki elfogadta ot es megvedte.... Hát...nekem már koszonni se tud azota...es még sorolhatnam a dolgokat.Ez miért van? Azt érzem a suliba tul sok az abnormalis ember...neha mar en erzem magam hulyenek..Meg azt nezem egesz nap ahogy pl:szakmai oran csinaljak a selfieket meg a 15eves csajok vörös rúzst kennek magukra majd ugy is fotozkodnak...uristen nem is sorolom tovabb.Ez csak szamomra felhaborito? Legyek olyan mint ők hogy barátkozzak veluk vagy mi?

#barát #Miért nincsenek barátaim? Egyedüllét.
2015. aug. 29. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Maradj olyan, amilyen vagy. Biztos, hogy a suliban is találsz olyanokat, akikkel kijönnél.

Hosszabb távon te leszel előnyben.

2015. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapítványi iskolaba jarok ide felvesznek barkit ha fizetnek a szulei es nagyon sok a nem normális diák...:( tenyleg nincs ugy szemely akivel eltudnek jokat beszelgetni.Nincsenek baratok max ismerosok es eleg rosszul esik konyebb lenne atvészelnem a napokat.Halistennek senki se piszkál mert azt mindenki tudja,hogy velem senki nem szórakozhat tehat nem ilyen szurke vissza huzodo lany vagyok.Csak nincs olyan személy aki inteligens lenne...akinek a normái hasonló az enyémmel...aki nem az elrontott mai generáció szüleménye...17éves vagyok még is azt erzem ezekhez kepest 30eves vagyok.
2015. aug. 29. 20:45
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Nem veled van baj,velük.

Korábban értél be fejben,erről nem tehetsz.

2015. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

".17éves vagyok még is azt erzem ezekhez kepest 30eves vagyok."


Nem is kell :)

AZt hittem 14-15 vagy. Így 1 év és tovább tanulsz, ott sokkal több normális ember lesz, mert nem csak a pénz számít. Addig is kitartás.


A balhét kerüld, mert értelmi nincs, de ne is állj be a sorba. Több vagy annál.

2015. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

".aki nem az elrontott mai generáció szüleménye"


Csak megjegyzem, ilyen 20 éves is volt, a lényege ugyanez, csak a platform más.

2015. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!