Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék önbizalmat...

Zoza24 kérdése:

Hogyan tudnék önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés
az a gond hogy most vagyok elsős a gimiben és hát van 3 gyerek a volt osztályomból köztük a legjobb haverom is de mégis ha ő épp nem jön suliba vagy mikor olyan órákra megyünk ami külön van akkor magányos vagyok... nem tudok barátkozni egyedül , képtelen vagyok bekapcsolódni egy közös beszélgetésbe... képtelen vagyok oda menni valakihez és dumálni vele egyet ... nem megy egyszerűen félek szerintem az önbizalmam 0 és hát annyira szeretnék barátokat szerezni de nem tudom hogy , kérlek segítsetek

2015. szept. 1. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda ahhoz, aki egyedül ül. Akin látszik, hogy magányos. Ők általában örülnek neki. Beszéltesd magáról. Tégy úgy, mint akit érdekel. Magáról mindenki szívesen beszél. Ha meg nem fogad szívesen, akkor se vedd magadra. Menj oda máshoz.
2015. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat és van is egy fiú akivel így össze tudnék barátkozni de az a gond hogy neki is úgy vannak az órái hogy egyes órákon magányos maradok :/
2015. szept. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!