Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Badoo nevű közösségi oldal...

A Badoo nevű közösségi oldal információkat lop a gépünkről?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a népszerű közösségi oldalra, ami simán kiírja, hogy melyik másik taggal van közös ismeretségünk facebookon. Amikor már egy jó ideje töröltem magam a fészbukról!!! és ráadásul teljesen más email címmel regisztráltam!!!!! Hogy lehet ez?! oh wtf

2015. szept. 2. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem törlöd magad a facebookról, csak zárolod a fiókod. Minden adatod ugyanúgy el van raktározva.
2015. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A modern technika egyes szemében mágiának tűnhet. Ezt már Arthur C. Clarke is megmondta, csak ő szebben fogalmazott.
2015. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, és egy szimpla weboldal nem is férne hozzá a géped állományaihoz.

De tudod, a Facebookról ám nagyon sok dolog lekérdezhető, és nem kell ahhoz a gépedben turkálni. :)

2015. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha más e-mail címmel és jelszóval regisztráltál be, akkor honnan tudná a facebookos ismerőseidet? Te rontottál el valamit. Azért annyira nem eszik forrón a kását, hogy akárki az e-mail címed meg a jelszavad ismerete nélkül meg tudja nyitni a FB-os fiókodat, és lehívni az ismerőseid listáját.
2015. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4

Valószínűleg a két email cím össze van kötve.

2015. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, én is erre tippelek, hogy a másik emailemhez volt kötve.. de az is lehet hogy az ip címem alapján.. azért ez még is kicsit rémisztő, hogy így alapból emlékezik rám.. vagy már kicsit parás vagyok
2015. szept. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!