Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan koptassam le a barátnőm...

Hogyan koptassam le a barátnőmet? (lány vagyok én is)

Figyelt kérdés
Meg szeretném szüntetni a barátságunkat, mert idegesítő, hogy mindig rajtam lóg, és állandóan találkozni akar. Oké, hogy lekoptatom, de már sokszor megtettem és ez kellemetlen.Írjatok már tanácsokat, hogy mivel "küldhetném el".

2015. szept. 5. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy már nem akarsz a barátja lenni.
2015. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

És mi lenne ha inkább a problémát szüntetnétek meg.Vagy már abszolút nem is akarsz vele soha találkozni?


Bár akárhogy is nézzük egy őszinte beszélgetés.Ülj le vele és mond meg,hogy már nem szeretnél a barátja lenni ennyi.

2015. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem csodálom, hogy nem mered megmondani egyenesen. sok ember ilyenkor nagyon megsértődik és utána bosszút forral, hülyeségeket terjeszt a másikról
2015. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat minimalisra akarom csokkenteni, max egy honapba 1-2-szer talalkozni vele.


De megbantani se akarom. Beszeljunk meg minden, de ne ennyit. Utalom ha nyomulnak ram.

2015. szept. 5. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, hülye logikád van. Gondolod, hogy a "lekoptatást" jobban fogadja bárki, mint az őszinteséget? Amikor rájön, hogy direkt szívatták, attól majd nem lesz dühös?
2015. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így gondoltam régen, ahogy te, de nem.


Mondjuk, volt aki hirtelen koptatott le, azt utálom, addig se bírtam túlzottan.


Viszont nem biztos, hogy észreveszi, hogy lekoptatás, mert azt be lehet magyarázni megváltozott kapcsolatnak is. Azt, ha kimondod,a zt nem.

2015. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen bosszantóak tudnak lenni azok az emberek, akik piócaként viselkednek a másikkal. Általában az ilyeneknek nincs sok barátjuk, egy emberre rászállnak, és aztán kínszenvedés levakarni őket.


Velem is volt már hasonló. Meguntam a folyton engem nyaggató "barátot", aki hiába volt kedves, az őrületbe volt már képes kergetni a tapadásával, nem vette észre, hogy amit csinál, az már túlzás. Amikor átbeszéltem vele a dolgokat, hogy túl sokat lóg rajtam, remélve, hogy megértő lesz velem, azt a személye elleni támadásnak könyvelte el, de nem mondta ki, hogy a barátságunknak vége.

Két hétre rá elkezdtek jönni az üzenetek, amikben szemét embernek titulált, és elmondta, hogy nem vagyok különb azoknál, akik eddig kihasználták az életében. Aztán írt hosszú fenyegető levelet is, de nem foglalkoztam velük.

Legutóbb akkor hallottam róla, amikor az egyik ismerősének mindent elmondott rólam, és negatív karakternek állított be, ezt pedig visszahallottam.


Csökkentheted a találkozók gyakoriságát, csupán jó kifogások kellenek, vagy lehetsz őszinte, és rossz esetben megharagszik rád, és kapni fogod az áldást a barátnődtől.

2015. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5, látod? Olyan hülye logikám van, hogy ilyen megtörténik...

Szerintem fiatal vagy meg vagy valami burokfélében élsz, mert minden szuper. majd tanulsz az emberekről még.

2015. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. szept. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!