Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy írjak rá valakire, hogy...

Hogy írjak rá valakire, hogy ne higgye, hogy rá akarok mászni, csak barátkozni?

Figyelt kérdés
mert tényleg csak barátkozni szeretnék

2015. szept. 7. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok, milyen neműek?
2015. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én lány ő fiú

én 19 ő 21

2015. szept. 7. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja,én is hasonlóan vagyok,hogy úgy jönne ki,mintha tetszene nekem,pedig csak emberileg érdekel,barátilag úgy értem...ezért nem is írtam rá,mert mindenképpen úgy jönne ki...
2015. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt emberek vagytok van egy olyan hihetetlen dolog, hogy őszinteség. Nem értem mi olyan bonyolult ráírsz, dumálsz vele és közben mondod, hogy nem akarsz ráhajtani csak barátkozni akarsz, mert jófej.
2015. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor közöljed vele, esetleg kezdd így, h van-e kedve barátkozni/ szeretnél barátkozni vele, na jó, másodikat ne, nemtom:D:D:D Írd oda ezt: "mert tényleg csak barátkozni szeretnék" Vagy alapból tedd föl neki azt a kérdést, amit ide is kiírtál, és akkor talán érteni fogja.
2015. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem csak egyszeruen irj ra, kerdezd meg h lenne-e kedve baratkozni veled es beszelgessetek
2015. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Irj ra, hogy csak barátkozni szeretnél, nem rámászni, és vagy elhiszi vagy nem. Valószinuleg elhiszi, és akkor barátok lesztek és heppiend
2016. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!