Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez ellen mit tudnek tenni?

Ez ellen mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
7.-esek vagyunk , es van egy olyan lany az osztalyban aki tovig k..nyalja mindenki s....gget, na most jovoheten megyunk az oszallyal egy hetes (5 napos) kirandulasra. Es ugy volt hogy a legjobb baratnom velunk fog aludni es nem a harom graciaval (harom gracia =a r..banc aki mindenkinek k.....nyalja a segget , es a "csatlosai" ) de ma jott eloszor suliban (meghalt az apukaja nemreg es most pihentek ki a tortenteket) es amikor ma visszajott, a s..eggk. Odament hozza olelgette, es engem meg nem hagyott odamenni....es mondta a legjobb baratnomnek hogy te velem ulsz a buszon, te velem fogsz lenni egy szobaban, te velem fogsz programokat csinalni, es meg csak neztem, mert ugy volt hogy a legjobb baratnom velem alszik, mellettem ul a buszon....az engem nem zavar ha programokon nem velem van, de az hogy megmondjak neki hogy mit hogy .....mit csinaljak? Normalis valaszokat!!!

2015. szept. 7. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális válasz: majd a te barátnőd eldönti kivel akar lenni. És ki is derül akkor ,hogy mennyire a barátnőd.
2015. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te is nyalj segget
2015. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. !!!A baratnom is mondta hogy o velem akar lenni kirandulason, meg nagyon ketsegbeesetten nezett....csak fel tole...ahogy mindenki mas...mert elekezd nyavogni mef sirni a tanarnak hogycsi altunk vmi rosszat vele, vagy elvettuk vmilyet.. es hopp az ellenorzonk bovult egy intovel...

2. En nem vagyok nyalos fajta....johetnek megvalaszok! :)

2015. szept. 7. 17:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy facebookon megtalaljatok a seggnyalot : Benedek Jennifer Viktoria
2015. szept. 7. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Na azért nem úgy megy ez, hogy valaki kitalál valamit és megy az intő. Nem árt bizonyítani. Ne legyetek már bexariak. Mond meg barátnődnek hogy te kiállsz mellette ha beszólogat neki a hüepitsa.
2015. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!