Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elkuldjem neki a...

Szerintetek elkuldjem neki a képet?

Figyelt kérdés

Van egy fiu haverom, aki nagyon imádja a motorokat és amikor nyaraltam rokonoknál, akkor fotóztam egy motort és arra gondoltam, hogy elküldöm neki

Szerintetek?

Nem lenne fura? :D


És most en írtam utoljára, a legközelebbi beszélgetést lehetne ezzel a képpel kezdeni? :D



2015. szept. 8. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Öh, persze?

"Csá voltam rokonoknál, ezt nézd mit találtam"

Megkérdezhetem, hogy ezt a kérdést miért írtad ki?

2015. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert nekem fura lenne, ha mondjuk ő küldene nekem egy képet egy lóról ( lóbolond vagyok :D ), pedig ő nem is szereti vagyhat nem rajong annyira érte :D

Neki olyan kb a motor, mit nekem a ló ( rajongás szinten )

2015. szept. 8. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Először azt hittem valami saját magadról készült képet félsz megosztani vele...de ezt...miért is kérdezed...küldjed már...abból semmi rossz nem lehet...még beszélgetés is kezdődhet!
2015. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, de kis cuki! Ti fiatalok, enyje, nem kell ennyire félni! :)

Írtad, hogy a haverod. Akkor meg miért is lenne fura. Sőt, inkább kedves dolog, hogy gondoltál rá, amikor megláttad a mocit.

Küld el neki, hajrá!

Ird meg, hogy " nyaraltam, és egyből te jutottál eszembe, amikor megláttam."

2015. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. nekem is rögtön az a mondat jutott eszembe, amit te irtal, hogy megirhatnám neki a kép melle :)


csak ugy érzem, hogy azt meg félreérti :/

2015. szept. 8. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk kicsit gondolkoznék azon, hogy az egyik ismerősöm elment kirándulni és egy motorról mindjárt én jutottam eszembe. Azért van ott valami mélyebb dolog.
2015. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, Sajnos :/
2015. szept. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!