Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy fiú odaadja a pulcsiját...

Ha egy fiú odaadja a pulcsiját, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Ha egy lányra csak úgy rá van kicsit terítve egy fiú pulcsija,az mit jelent?Haverság vagy több?

Mert pl. én már láttam olyat,hogy csak jóba voltak,aztán a lány fázott,a fiú meg csak nem volt bunkó,és ezért odaadta a pulcsiját kedvességből.Tényleg csak ennyit jelent?(nem rólam van szó sajnos)



2015. szept. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs annyira konkrét miértje inkabb helyzet föggő. Ha én buliban vagy valahol latok egy ismerős lanyt(/akiről tudom h nem dobja v hányja v tünik el vele) aki fazik johogy odaadom neki. Meg aztán egy pulcsi nem is egy gyürü vagy egy tabla amin ,,Ez az én barátnőm" kifejezés áll aminek mar lehet van jelentése. De ha nagyon akarod közeledésként is felfogható mert pl egy unszimpatikus valakinek v egy rémnek nem adom oda a pulcsimat hozzon magának :D.
2015. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó mondatnak nem igazán örülök,hogy őszinte legyek :D az a baj,hogy egy másik lányról van szó,rám meg rám tört a féltékenység.. :/
2015. szept. 9. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki már nem kellett.
2015. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hideg van, és a fazon látja, hogy vacogsz, és leveti a pulóverét, és felhúzza rád, és inkább ő fázik, na az jelent valamit. Ha csak rád terítí az semmit.
2015. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy kedves és jószándékú.
2015. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gnoomage ***** válasza:
100%
Hát, nálam volt már olyan h tél volt és oda adtam a kabátomat valakinek 5 percre, de csak haver volt/most is. De ez az átadástól is függ, pl ha oda adja vagy ha a hátára rakja más. Utóbbi már többet is jelenthet ha szinte ő rakja rá.
2015. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!