Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim?

Nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan rendezzem le azt magamban hogy mindössze egy barátom van, és rajta kívül senki. Igazán engem ez nem zavar annyiból hogy mindig így volt, csak mások előtt kínos hogy még haverjaim sincsenek :/ mit tehetnék?

2015. szept. 13. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél? Ne érdekeljen más.

Elég egy barát, ha az az igazi. Minek 10 felszínes haver, ha van egy jó barátod? Nem a mennyiség, a minőség a lényeg.

2015. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Cseréljünk! nekem 1 sincs.
2015. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban, az már nagyon szerencsés, akinek akár csak 1 barátja is van.
2015. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen barátom,örülj neki neked legalább van 1 barátod.
2015. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tegnap kiderült, hogy nekem sincs már egy sem. Sokan összekeverik a barátságot és nem ismerik fel, hogy az embert csak kihasználják és csak addig jó, amíg azt csinálja/vagy az van amit a másik mond neki/akar.
2015. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!