Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti csók két lány közt?

Baráti csók két lány közt?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a baráti csókról két legjobb barátnő között? Nem leszbikusak, szimplán barátok.

2015. szept. 13. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyna, hogy baráti csók, az oroszoknál volt... ÉS nem, nem normális, már legalábbis abból a szempontból nem, hogy ott legalább az egyikük biztos hajlik a nők felé.
2015. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem normális, még ha legjobb barátnők is az illetők. Legalább az egyikük tuti leszbikus.
2015. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor láttam már ilyet mint két közeli barátnőmnél is. Részegek voltak fesztivál volt aztán lekapták egymást de egyik se lezbikus vagy hasonlok csak valamiért örültködtek. Mondjuk rég nem tudom h van-e barátjuk de biztos hogy mindnek fiu barátai voltak eddig. Meg aztán a mai világban mindenki mindent kipróbál aztán v bejön vagy nem ha az utobbi akkor fátylat boritanak rá ha igen az már rájuk tartozik.
2015. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi, nem lesz tőle terhes egyik sem :D
2015. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem gondolok,csak azt,hogy némi vonzalom tuti van kettőjük között.Legalábbis az egyiknél tuti.


Legjobb barátnőmmel is volt ez az. Mondjuk mi vonzódunk a nőkhöz vmilyen szinten,szóval biszexek vagyunk,bár azért nem lehet tudni és se próbáltam más lánnyal,ő sem.Csak egymással.Lehet csak egy időszak.1 éve,hogy volt simogatás,ujjazás,mell fogdosás,de semmi több.El sem élveztünk.Neki van pasija.Nekem ugyan nincs.

De azért mikor kettesben vagyunk és iszunk akkor előfordul,hogy bújunk,ölelkezünk,de tovább nem megyünk.A fent említett dolog is józanul történt.Masszírozásból mentünk át :D

Én kapcsolatot nem akarnék legjobb barátnőmmel ez fix,kikészülnék.Néha így barátnőként is az idegeimre megy nem ha kapcsiban lennénk :D :D

Szóval ő jó legjobb barátnő számomra,tény néha ilyen kalandot elbírnék vele,de többet nem :)


Viszont akkor gáz,ha az egyik fél bele szeret a másikba,akkor ilyen csókok meg kaland okozhat gondot.

2015. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!