Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bejön ez a lány nem tudom mit...

Bejön ez a lány nem tudom mit csináljak!? A többi lent

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és van egy lány akibe ízig vérig bele vagyok esve.3éve ismerem, osztálytársak vagyunk. 5. -ben figyeltem fel rá de akkor 11 évesen azért elég nehéz kezdeményezni. Aztán 2 év szünet majd most idén újra mindig rá gondolok és mindig előttem van az arca. Nem sok esélyem volt vele suliban beszélgetni mert mindig körül van véve a barátnőivel, kevés alkalom van amikor tudunk személyesen beszélni. Facebookon meg gáz és nem olyan mint élőben.Múltkor felajánlottam neki hogy elkísérem a zenesuliba és örült neki és jót beszéltünk. Aztán a bejáratnál akartam egy puszit adni neki de úgy voltam vele hogy korai még. Ez az egyik ilyen alkalom mikor ketten vagyunk: A másik a buszmegálló volt ott viszont még jobba dumáltunk megbeszéltük ki hogy tervezi a jövőjét stb. Aztán mikor jött a busza elköszöntünk és megsimogattam a vállát és az arcát és látszólag örült neki. egy két ilyen beszélgetés után ha jobban összemelegedtünk akkor hova hívjam el? Vagy valami jó alkalmat egy csókra? Mivel 14 vagyok nagyon sok tapasztalatom nincs benne. Légyszives a kötekedők most kíméljenek!

2015. szept. 14. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy vidd fel a Gellért-hegyre, remek kilátás ,lehet romantikázni főleg sötétedés után, pénzbe sem kerül.
2015. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!