Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverkodásnál, barátkozásnál...

Haverkodásnál, barátkozásnál mennyire fontos, hogy a két fél hasonlítson egymásra, és legyen közös hobbija?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

legjobb barátom és én közöttem óriási különbségek vannak...

de szerintem elengedhetetlen a közös kapocs...valami közösnek kell lennie!


22F

2015. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami közösnek kell lennie, különben miről fogtok beszélgetni, mit fogtok együtt csinálni?
2015. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm és én köztem is nagyon nagy különbségek vannak mind külsőleg mind belsőleg,mind mindenhogy. Viszont van pár közös pontunk ami neki emígy van nekem meg amúgy,de közös :D Mondjuk jó kis múltunk van.Szóval 2 év alatt sok mindenen átmentünk amik szintén össze kötnek minket.

Beszélgetni meg bármiről eltudunk, a lekvártól az arany gyűrűig. Vannak témák amikben mondjuk én kevésbé vagyok jártas és fordítva.De véleménye mindkettőnknek van.

Igazából azt nézem húgommal sem hasonlítunk semmiben,de tényleg semmiben.De azért tudunk beszélni.Barátnőm is olyan mint a tesóm.Képesek vagyunk egymás mellett feküdni és csak elleni egymás mellett.Szavak sem kellenek.


Én egy nyugodtabb,zárkózottabb lány vagyok.Jobb szeretem a kényelmes ruhákat,cipőket.Hobbim a kutyázás.Munkám is a kutyákhoz kapcsolódik.Nem riadok meg egy kis koszttól,sártól és szőrtől.


Ő pedig kicsit pláza cica jellegű külsőre,de amúgy nem annyira az. Egy makacs,öntörvényű,mindig neki van igaza típus.De nagy a szíve és nagyon segítőkész!!Tisztaság mániás.Nagy szájú.Hobbija nem nagyon van :D Műkörmözik is. Magassarkúba és mini szoknyába is szokott járni :D


Igazából úgy mondom teljesen kiegészítjük egymást.Én tudom őt kezelni,a kirohanásait és stb.Ő meg irányít,terelget a helyes útra.Hogy változzak,legyek nyitottabb egy kicsit,barátkozósabb és stb.Öltözködésben is legyek nőiesebb.Sokat változtam a 2 év alatt is.De tudom nekem erre szükségem van,hogy vki terelgessen.Neki meg egy megbízható barátnőre van szüksége aki nem szúrja hátba,nem nyúlja le a pasijait.Mert pasik terén sem egyezik az ízlésünk :D


De viszont fontos,hogy 1-2 közös pont legyen.De igazából ha nincsen akkor nem is fogtok barátkozni. Barátok azok maradnak akik vmi miatt együtt maradnak,össze tartanak.Kell pár közös pont. Akik nem érzik a másikat fontosnak,nem látnak meg benne vmit.Akkor azok úgy sem lesznek barátok.


Pl melóhelyemen több lánnyal is nagyon jóban voltam még is egy közülük lett a legjobb barátnőm :) A többiekkel több közös pontom volt,mint barátnőmmel mégsem velük hozott össze a sors.


Szóval ez azért a sors is,hogy kit sodor melléd az élet.

Egy melóhelyen,egy szituáció,egy hobbi bárhol találhatsz barátot nyitott szemmel kell járni :)


Mondjuk én mindig az ellentéteimmel barátkoztam én ugyan olyan személlyel képtelen vagyok együtt lenni mint én :D

2015. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!