Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek sok barátja van, annak...

Akinek sok barátja van, annak a barátok kevésbé fontosak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában.

Nekem szerencsére nincsenek...

2015. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Viszont átlagban akinek sok barátja van az a mennyiségre törekszik,nem a minőségre vagyis,legyen mindig vki akit eltud hívni,vagy segítséget kérjen.De úgy igazán egyikkel se veszi komolyra a barátságot.De van olyan is,hogy 1 legjobb barátja van a többi meg csak úgy van neki.

Én óvakodok a sok barátos emberektől,mert ott több eséllyel leszel "egy szám" pl 6.ik barát. Aztán amikor az első 5 ember nem ér rá,elővesz téged,mint 6.ik "barátot"


Volt egy haverom aki velem is hasonlóan bánt, szülinapi buliját sokan lemondták,kezdjük ott én meg sem voltam hívva.De láttam ahogy szervezik.Aztán a buli napján hívott fel,hogy nem e mennék el a szülinapjára,már csak rám számít,sokan lemondták.

Én kitaláltam,hogy unokatesóm szülinapját előre hozták egy héttel,arra vagyok hivatalos,vagyis oda ígérkeztem,mondtam,hogy sajnálom és stb :D Velem nem fognak úgy bánni mint egy ronggyal.Viszont megsérteni se szeretek senkit,így sokszor kegyes hazugságokat mondok.

2015. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy sok barát. Sok haver van és kevés barát. Azok a "barátok" nem azok, haverok max.
2015. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álltalában így van, de nem mindig. Vannak emberek akik a nagy társaságokat kedvelik,de ők is csak havrok. Ebben nincs semmi gond.
2015. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!