Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem merek rá kérdezni mit tegyek?

Figyelt kérdés
már 2 éve jó barátok vagyunk de én többet szeretnék tőle csak nem tudom hogy ő is ezt akarja e de félek hogy hülyének nézne segítsetek pls

2015. szept. 16. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:


1) Neki is tetszel és összejöttök


2) Nem vagy az esete, és finoman elutasít. Ez esetben rajtad múlik, hogy el tudod-e fogadni a döntését. Ha igen, akkor akár meg is maradhat a barátság köztetek. Ha nem nyugszol bele a döntésébe, viszont el fogod veszíteni, mint barátot, mert egy lány se szereti, ha olyan fiúk próbálkoznak nála, akik nem értik meg, hogy nincs esélyük.

2015. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Hagyd meg a lányt azoknak a fiúknak, akik már megtalálták a töküket.
2015. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem azért tettem fel ezt a kérdést mert várom az ilyen primitív emberek válaszát
2015. szept. 29. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vársz az ilyen hülye kérdésre? SENKI nem fogja elintézni helyetted, ehhez neked kell lépned. Ha elég tökös vagy, megteszed, ha nem, akkor tovább tipródsz, míg valaki elhappolja az orrod elől.
2015. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!