Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nincsen társaságom, sem pedig barátaim akikkel beszélgetni tudnék vagy ha rossz kedvem van akkor összetudnánk ülni iszogatni vagy csak dumálni arról, hogy mi van. Az osztályban hatan vagyunk jóba lányok, de igazából velük suli időn kívül nem nagyon szoktunk együtt lenni, a csapatból hárman szoktak együtt lógni sulin kívül is, minket többieket leszarnak. A legjobb barátnőm van egyedül akivel naponta beszélek, de vele már három hete nem találkoztam, a saját társaságával van, ahol én már nem férek el. Mit tegyek? Hogyan szerezzek magam köré barátokat? Nem vágyom sokra, maximum 4 emberre, akikkel rendszeresen együtt lógunk. Tény, egy kicsit zárkózott és csendes vagyok mert félek megnyílni csak úgy... de már unom a barátok nélküli szülinapokat, az egyedül mozizást és a folytonos unatkozást hétvégente, miközben látom hogy mások nonstop a haverjaikkal vannak... 17/L
2015. szept. 19. 10:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Talán az a baj, hogy nem nagyon szeretek diszkókba járni és idegen pasikkal kavarni, ugyanis a suliban lévő lányok, meg az osztályban lévők közt is rengeteg ilyen van, akinek az értékrendjr annyiból áll, hogy szex, pasik, pia. Én koncertekre járó típus vagyok, imádok pc vagy konzol játékokról dumálni, szeretek olvasni és könyveket cserélgetni másokkal vagy a könyvvel kapcsolatos tapasztalataimról beszélni, imádom a képregényeket, a rock, a metál és a core stílusú zenéket, stb. Az is közre játszhat, hogy sok korombelivel nem találom meg a közös hangot, bár ez így jó, elvégre mindenki más, de mégis sz*r hogy nem találom meg a hozzám illő embereket.
2015. szept. 19. 10:19
 2/11 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Ezelőtt harminc évvel még valóban gondot okozott egy ilyen helyzet az olyan illetőknek akik "csendesek és visszahúzódóak"...Nade MANAPSÁG??? Az INTERNET VILÁGÁBAN?? Hát miért nem nézel szét a neten, és keresel OTT barátokat elsősorban?? Számtalan felület, számtalan közösségi portál, számtalan chat lehetőség adja magát, hát hogy a csudában lehet egy MAI VILÁGBAN AZ, hogy valaki nem talál barátot??? Ha a közvetlen környezetedben nem találsz olyanokat akik hasonló érdeklődésüek mint te, akkor nézz szét a neten...És keress olyan portálokat, virtuális társaságokat, ahol a NEKED MEGFELELŐ MENTALITÁSU EMBEREK szoktak összegyülni virtuálisan...Aztán ha ilyen helyeken találtál magadhoz való netbarátot, akkor innen már csak egy lépés a személyes ismeretségen alapuló barátság is...
2015. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy??
2015. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bp. :)
2015. szept. 19. 12:44
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Annyi mindenben magamra ismertem...

Csak nekem inkább egy ember kéne. Az valahogy bensőségesebb,mondjuk nem is csak barátként :D

Egy barátnő,aki egyben haver is.

De még az új star wars film előtt :D


Mi a helyzet a másik kettővel?

2015. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Haha, a Star Wars filmet én is valakivel vagy valakikkel akarom megnézni. ;(
2015. szept. 19. 14:48
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Egy lány aki szereti a Star Wars-t...nem is létezel! :(


És más helyeken?

Valamilyen edzés?

Net? :D

2015. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha netán úgy alakulna, hogy fel kellene költöznöm Pestre (és van erre némi esély), akkor feltétlenül felkereslek majd :) Mert akkor nekem sem lesz ott nagyon senkim, akivel lóghatnék.

2015. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodj el azon, hogy miért nincsenek barátaid.
2015. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom miért nincsenek, nem a személyiségem a probléma, hanem inkább az érdeklődési köröm, a komolyságom és a furcsa humorom, hah.
2015. szept. 20. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!