Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nagy baj hogy ennyire...

Nagyon nagy baj hogy ennyire féltem? Összevesztünk mert elmondtam a véleményemet.

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves haverom aki folyamatosan iszik tudom hogy az ő élete de szerintem ilyen korba még nem kéne innia.Alapvetően értelmes de vannak ilyen hülye szokásai.Élve az életet de ne minden hónapban másik csajjal.Az előző csaja miatt megvágta magát most meg össze jött egy 12 évessel.
2015. szept. 19. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Semmi közöd hozzá, nem vagy az anyja.
2015. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, a fiatalok még éretlenek, kiélik magukat, buták is. Ezen keresztül megy, ha kinő belőle kinő, ha ilyen marad ilyen marad. Ne féltsd.
2015. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok az anyja de számomra fontos személy és megakarom védeni minden rossztól mert a barátom.
2015. szept. 19. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tájolva. Az nem a te dolgod, mindenki magáért felel és hiába pátyolgatod, ha ő úgyis hülyeséget csinál. Mondom, nem_vagy_az _anyja. Próbáld felfogni.
2015. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok az anyja de a haverom.!
2015. szept. 19. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor is az ő élete, nem a tiéd.
2015. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd megtudod ha neked is lesz haverod aki hülyeséget akar csinálni.
2015. szept. 19. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna a helyedben és én is félteném. Ha szeretek valakit mint barátom, akkor nincs az, hogy leszarom...
2015. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na 14 évesen ne te osszad már az észt inkább. Nem avgy hajlandó a mini agyaddal felfogni, hoyg hiába félted, hiába pampogsz, aki hülyeséget akar csinálni, az megcsinálja.
2015. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!