Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot adjak vigaszt...

Milyen ajándékot adjak vigasztalásul? Többi lent. 15/Lány

Figyelt kérdés
Jött az osztályunkba egy új lány. 15 évesek vagyunk. A lány nagyon nagyon messziről jött és néha észreveszem, mikor sír. Jóban vagyunk, és szeretnék kedveskedni kicsit egy ajándékkal. Gondoltam arra, hogy nutellás üveget bevonok valamilyen csomagolópapírral és rá írom, hogy: A NEHÉZ NAPOKRA. A nutellás üveget megpakolnám mindenféle ízű cukorkával és rágóval. Szerintetek jó ötlet? Még milyen ötletet tudnátok adni? Fontos lenne, hiszen szegény egyedül érzi magát, és én ki akarom mutatni, hogy foglalkozok vele és hogy én mellette vagyok , mint egy barát meg minden. :)

2015. szept. 22. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy üveg Nutella pont jó lesz, nem kell kienni a finomságot és a helyére rágókat rakni 😂 És ne azt írd rá, hogy "a nehéz napokra" mert arról elsőre mindenkinek a menstruáció ugrik be... de amúgy kedves ötlet.
2015. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
végre egy figyelmes ember, nagyon jó ezt látni, hogy még nem veszett ki a társadalomból az ilyesmi....egyébként tök jó ötlet tényleg :)
2015. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! :)
2015. szept. 22. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Én (is) csak azért írok, hogy örömöt keltsek benned azáltal, hogy kifejezem: Tetszik a hozzáállásod, örülök, hogy ilyen vagy. : )


F/21.

2015. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!