Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha zavar hogy a...

Mit csináljak ha zavar hogy a haverjaim rasszisták?

Figyelt kérdés

Ezeréve ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk sokat lógunk. Rengeteg minden közös bennünk de ők rasszisták ami engem zavar. Nem olyan skinhead módon csak mondjuk látnak egy feketét az utcán és már mondják egymásnak hogy "nézzétek...".

Ez engem marhára irritál de nem tudom hogy egy dolog miatt érdemes e feladni több éves barátságot. Mit gondoltok?


2015. szept. 24. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes feladni. Mindenkinek van valami hibája, egyéni véleménye, ami más, mint a tied. Ha csak ez a probléma, akkor kérd meg őket maximum, hogy előtted ne beszéljenek ilyenekről.
2015. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól érzed magad velük, akkor fogadd el őket ilyennek, amíg nem durvul a helyzet, am jelezheted, hogy te nem ilyen vagy.
2015. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szép dolog. Semmi bajom a romákkal. De az 'allja' akik beszélni, írni és viselkedni meg csak bandástól mennek a másikra stb.. na az olyanokat szívesen nyakba szurkálnám. :)

Ne törődj velük. Ne érdekeljen, hogy ilyen rasszisták. Valakinek annak is kell lennie.

2015. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!